Z okazji Dnia Matki w ten weekend DARMOWA DOSTAWA dla wszystkich zamówień!

Najlepszy Fryzjer może być jeden! Finałowy odcinek „Mistrzowskiego cięcia” już w sobotę

Długie godziny castingów, setki par nożyczek, opary lakierów i mnóstwo emocji. Odliczamy do finałowego odcinka „Mistrzowskiego cięcia”. Ten program to realizacja wielkiego, fryzjerskiego marzenia Macieja Maniewskiego. W ciągu dwóch miesięcy widzowie TVN Style śledzili perypetie 10 fryzjerów. Z jakimi wyzwaniami musieli się zmierzyć?

Już w trzecim odcinku jurorzy musieli podjąć pierwsze trudne decyzje. Skończyły się "dni ochronne" i ktoś musiał pożegnać się z programem. Konkurencja była ostra i nie wszyscy poradzili sobie z zadaniami na miarę możliwości. Komu dać szansę na poprawę, a kto powinien usłyszeć „do widzenia”? Z tym pytaniem Maciej Maniewski, Alicja Napiórkowska i Michał Piróg musieli mierzyć się wiele razy.

W kolejnych odcinkach pojawiały się znane twarze. Przykładowo na basenie uczestnicy spotkali znaną aktorkę, Anię Dereszowską, którą również zaprosili do wzięcia udziału w jednym z wyzwań. Presja czasu nie ułatwiała pracy. Przygotować sesję zdjęciową, dopasować stylizację do charakteru pracy, wykonać ekspresową analizę kolorystyczną i pracować w zespole. Takie próby wytrzymali tylko najlepsi. Finaliści z zacięciem rywalizowali nie tylko o tytuł polskiego Mistrza Fryzjerstwa, ale także o roczny kurs szkoleniowy w Akademii Maniewski oraz wyjazd na ekskluzywne szkolenie do Mediolanu. Już w sobotę okaże się, kto został numerem jeden. Jesteście ciekawi?

Ps. Każdy z odcinków miał też dodatkowych bohaterów. To kosmetyki do zadań specjalnych, produkty, które pomagają uczestnikom w realizacji kolejnych zadań: linie Hair Care, Fixton i HS3 marki FARMAGAN.

Finałowy odcinek „Mistrzowskiego cięcia” już w sobotę, 28.10, o godz. 14:45 w TVN STYLE.

Nasze bestsellery

Sprawdź produkty najczęściej wybierane przez naszych Klientów.

Podobne artykuły

Sklep Maniewski

Zajrzyj do naszego sklepu i skorzystaj z darmowej dostawy dla zamówień powyżej 149 zł

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner