Z okazji Dnia Matki w ten weekend DARMOWA DOSTAWA dla wszystkich zamówień!

Nakręć się z Maniewskim!

Jaką bohaterką filmową jesteś? Przy użyciu szczotki Maniewski możesz pokazać, że życie może być ciekawsze niż film. Specjalnie z myślą o swoich klientach i ich potrzebach Maciej Maniewski stworzył całą serię profesjonalnych produktów, które można zabrać do domu. Dziś czas na okrągłą szczotkę. Jej koszt to tylko 39,90 złotych.

Rozważna i romantyczna

Nawiń grube, wilgotne pasma, a następnie je dokładnie wysusz. Na koniec całość spryskaj lakierem utrwalającym. Przyda się też spray nabłyszczający, na przykład More Inside Medium Hair Sprawy marki Davines (Zobacz w Sklepie Maniewski)

Gorączka sobotniej nocy

Wystarczy, że susząc włosy zaczniesz je nakręcać, zaczynając od samego czubka głowy na okrągłą szczotkę. Na koniec wystarczy lekko” roztrzepać” je palcami i całość utrwalić lakierem. W salonach świetnie sprawdzają się lakiery Dramfix z linii Hair Manya (Zobacz w Sklepie Maniewski)

Śniadanie u Tiffaniego

Włosy wykręcamy na średniej grubości szczotce „ do zewnątrz”. Dzięki temu uzyskamy efekt, jakbyśmy dopiero wstały z łóżka. Na koniec wystarczy podkreślić kosmyki odpowiednim produktem stylizacyjnym, np. woskiem z serii More Inside marki Davines (Zobacz w Sklepie Maniewski)

Do dzieła!

Nasze bestsellery

Sprawdź produkty najczęściej wybierane przez naszych Klientów.

Podobne artykuły

Sklep Maniewski

Zajrzyj do naszego sklepu i skorzystaj z darmowej dostawy dla zamówień powyżej 149 zł

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner