PRODUKTY WYKORZYSTANE W ODCINKU

Gęste włosy – fryzury, które działają!

BIOACTIVE HAIRCARE HYDRA SHAMPOO

Szampon do włosów zawiera kwas hialuronowy i pantenol. Delikatnie oczyszcza i zapewnia głębokie nawilżenie. Odżywia i wzmacnia włosy i ich cebulki. Dba o odpowiedni stan skóry głowy.

84.00 zł

BIOACTIVE HAIRCARE REPAIR SPRAY

Spray do włosów o działaniu natychmiastowym. Roztwór zawiera pantenol, sole magnezu, cynku, manganu i ekstrakt z liści skrzypu polnego. Dobrze sprawdza się jako preparat kondycjonujący, nawilżający. Ma również działanie regenerujące. Wygładza i pogrubia włosy. Nadaje im połysk, ułatwia rozczesywanie i zapobiega rozdwajaniu się końcówek. Włosy są chronione przed uszkodzeniami mechanicznymi i czynnikami zewnętrznymi. Lekka, delikatna konsystencja sprayu nie obciąża włosów, ułatwia rozczesywanie i stylizację.

96.00 zł

Gęste włosy – fryzury, które działają!

Cześć! Tutaj Maciej Maniewski! Dzisiaj w filmie metamorfoza gęstych włosów! Choć piękne, to często oporne na stylizację – takie właśnie są gęste włosy. Fryzury, które dzisiaj wam pokażę sprawią, że nie tylko będą one wyglądały idealnie, ale też łatwiej będzie można je układać! Dzisiejsze cięcie zostanie wykonane na modelce Julii. Miłego oglądania metamorfozy!