PRODUKTY WYKORZYSTANE W ODCINKU

Jak obciąć grzywkę, by pasowała do ciebie - 3 propozycje grzywek!

REPAIR ODBUDOWUJĄCY SPRAY DO WŁOSÓW 150ML

Spray do włosów o działaniu natychmiastowym. Roztwór zawiera pantenol, sole magnezu, cynku, manganu i ekstrakt z liści skrzypu polnego. Dobrze sprawdza się jako preparat kondycjonujący, nawilżający. Ma również działanie regenerujące. Wygładza i pogrubia włosy. Nadaje im połysk, ułatwia rozczesywanie i zapobiega rozdwajaniu się końcówek. Włosy są chronione przed uszkodzeniami mechanicznymi i czynnikami zewnętrznymi. Lekka, delikatna konsystencja sprayu nie obciąża włosów, ułatwia rozczesywanie i stylizację.

96.00 zł

BIOACTIVE STYLING TEXTURIZING HAIR SPRAY SUCHY SPRAY TEKSTURYZUJĄCY 200ML

Suchy spray teksturyzujący o mocnym utrwaleniu zapewniający pełne, natychmiastowe, niewidoczne efekty na włosach. Nie obciąża i nie skleja włosów, dzięki czemu zapewnia naturalny efekt końcowy oraz chroni je przed wilgocią. Produkt wzbogacono również o skrobię ryżową o właściwościach teksturyzujących i łagodzących, która jest odpowiednia dla wszystkich rodzajów skóry oraz nie zawiera żadnych alergenów.

103.00 zł

Jak obciąć grzywkę, by pasowała do ciebie - 3 propozycje grzywek!

Cześć! Tutaj Maciej Maniewski! W dzisiejszym odcinku o tym, jak obciąć grzywkę, ale też 3 różne typy grzywek i która będzie najlepiej pasować do ciebie! Grzywka na bok, na dwa boki czy na prosto? Jak ściąć je, by wyglądały idealnie? Dzisiejsze cięcie zostanie wykonane na widzce kanału Marcie! Miłego oglądania!