PRODUKTY WYKORZYSTANE W ODCINKU

Jak zostałem fryzjerem? Pierwszy salon, Metamorfozy, Afera Fryzjera i telewizja

HYDRA NAWILŻAJĄCY OLEJEK DO WŁOSÓW 100ML

Olejek do włosów dzięki zawartości kwasu hialuronowego, oleju jojoba i zespołowi nienasyconych kwasów tłuszczowych z witaminą F intensywnie nawilża, odbudowuje i wygładza włosy, zapobiega rozdwajaniu się końcówek, ułatwia rozczesywania. Włosy są odporniejsze na uszkodzenia. Zyskują piękny, zdrowy wygląd, blask, sprężystość, miękkość i delikatność.

96.00 zł

FIXTON MOCNY LAKIER DO WŁOSÓW 500ML

Lakier do włosów przeznaczony do mocnej stylizacji włosów gładkich oraz pofalowanych. Doskonale i mocno wykańcza fryzurę, nadaje jej połysk i zabezpiecza przed czynnikami zewnętrznymi. W efekcie fryzura zyskuje trwałość i piękny połysk. Doskonale sprawdza się podczas sesji zdjęciowych, ważnych wyjść i codziennej stylizacji.

84.00 zł

Jak zostałem fryzjerem? Pierwszy salon, Metamorfozy, Afera Fryzjera i telewizja

Na rok mojej działalności na YouTube, prócz wykonania metamorfozy, opowiem wam o tym, jak zostałem fryzjerem i jak 15 lat temu otworzyłem swój pierwszy salon Maniewski. Afera fryzjera, Mistrzowskie Cięcie i Sablewskiej sposób na modę to programy, z których możecie mnie znać, ale moja przygoda z telewizją zaczęła się od programu związanego z moją drugą pasją. Jaką? O tym w odcinku.