PRODUKTY WYKORZYSTANE W ODCINKU

Cechy dobrego fryzjera! Jak go rozpoznać?

REPAIR ODBUDOWUJĄCY SPRAY DO WŁOSÓW 150ML

Spray do włosów o działaniu natychmiastowym. Roztwór zawiera pantenol, sole magnezu, cynku, manganu i ekstrakt z liści skrzypu polnego. Dobrze sprawdza się jako preparat kondycjonujący, nawilżający. Ma również działanie regenerujące. Wygładza i pogrubia włosy. Nadaje im połysk, ułatwia rozczesywanie i zapobiega rozdwajaniu się końcówek. Włosy są chronione przed uszkodzeniami mechanicznymi i czynnikami zewnętrznymi. Lekka, delikatna konsystencja sprayu nie obciąża włosów, ułatwia rozczesywanie i stylizację.

96.00 zł

FIXTON MOCNY LAKIER DO WŁOSÓW 500ML

Lakier do włosów przeznaczony do mocnej stylizacji włosów gładkich oraz pofalowanych. Doskonale i mocno wykańcza fryzurę, nadaje jej połysk i zabezpiecza przed czynnikami zewnętrznymi. W efekcie fryzura zyskuje trwałość i piękny połysk. Doskonale sprawdza się podczas sesji zdjęciowych, ważnych wyjść i codziennej stylizacji.

84.00 zł

Cechy dobrego fryzjera! Jak go rozpoznać? Metamorfoza z Sylwią Gaczorek!

W dzisiejszej przemianie włosów pomoże mi Sylwia Gaczorek! Metamorfozy włosów to wymagające zadanie, dlatego warto, żeby wasze włosy trafiły w ręce profesjonalisty! W dzisiejszym odcinku o tym jak rozpoznać dobrego fryzjera? Jakie są jego cechy i zasady? I po czym poznać dobry salon fryzjerski! Zapraszam do oglądania – oto metamorfoza włosów Klaudii!