PRODUKTY WYKORZYSTANE W ODCINKU

Włosy do ramion - komu pasują i o czym pamiętać

VOLUME-UP NADAJĄCY OBJĘTOŚCI SZAMPON DO WŁOSÓW 250ML

Szampon do włosów zawiera hydrolizowane białko pszenicy wpływające na odżywienie, nawilżenie i zwiększenie objętości włosów. Dobroczynne właściwości to również zasługa pantenolu i wyciągu z liści skrzypu polnego. Dzięki delikatnej konsystencji preparat nie obciąża włosów. Stają się lekkie i łatwo się układają.

84.00 zł

VOLUME-UP ODŻYWKA W SPRAYU NADAJĄCA OBJĘTOŚĆ 150ML

Odżywka w sprayu do włosów zawiera roztwór tzw. kompleksu objętościowego, który pochodzi z hydrolizy białek pszenicy. Posiada zdolność kondycjonowania włosów. Wpływa na odżywienie, nawilżenie i zwiększenie objętości. spray nie obciąża włosów, dodaje im objętości u nasady. Sprawia, że są błyszczące.

96.00 zł

BIOACTIVE STYLING TEXTURIZING HAIR SPRAY SUCHY SPRAY TEKSTURYZUJĄCY 200ML

Suchy spray teksturyzujący o mocnym utrwaleniu zapewniający pełne, natychmiastowe, niewidoczne efekty na włosach. Nie obciąża i nie skleja włosów, dzięki czemu zapewnia naturalny efekt końcowy oraz chroni je przed wilgocią. Produkt wzbogacono również o skrobię ryżową o właściwościach teksturyzujących i łagodzących, która jest odpowiednia dla wszystkich rodzajów skóry oraz nie zawiera żadnych alergenów.

103.00 zł

Włosy do ramion - komu pasują i o czym pamiętać?

Gościem dzisiejszego odcinka jest Ola Zdziech (Lastdream), która zdecydowała się na krótkie włosy do ramion. Dzisiaj o tym, czym się kierować przy wyborze takiej fryzury oraz jakie plusy i minusy ma takie strzyżenie. Cienkie włosy Oli będą tutaj doskonałym przykładem jak takie cięcie może zwiększyć objętość włosów!