PRODUKTY WYKORZYSTANE W ODCINKU

Cienkie włosy – krótkie fryzury na większą objętość

VOLUME-UP NADAJĄCY OBJĘTOŚCI SZAMPON DO WŁOSÓW 250ML

Szampon do włosów zawiera hydrolizowane białko pszenicy wpływające na odżywienie, nawilżenie i zwiększenie objętości włosów. Dobroczynne właściwości to również zasługa pantenolu i wyciągu z liści skrzypu polnego. Dzięki delikatnej konsystencji preparat nie obciąża włosów. Stają się lekkie i łatwo się układają.

84.00 zł

VOLUME-UP ODŻYWKA W SPRAYU NADAJĄCA OBJĘTOŚĆ 150ML

Odżywka w sprayu do włosów zawiera roztwór tzw. kompleksu objętościowego, który pochodzi z hydrolizy białek pszenicy. Posiada zdolność kondycjonowania włosów. Wpływa na odżywienie, nawilżenie i zwiększenie objętości. spray nie obciąża włosów, dodaje im objętości u nasady. Sprawia, że są błyszczące.

96.00 zł

BIOACTIVE STYLING ARGAN GREASE ULTRALEKKI NABŁYSZCZACZ Z OLEJKIEM ARGANOWYM 200ML

Nabłyszczający spray do włosów z barierą termoochronną. Ultralekka formuła z olejkiem arganowym z uprawy organicznej, głęboko odżywia włosy poprawiając ich blask. Dzięki wysokim właściwościom filmogenicznym, pokrywa i skutecznie chroni włosy przed ciepłem prostownicy lub suszarki.

103.00 zł

FIXTON MOCNY LAKIER DO WŁOSÓW 500ML

Lakier do włosów przeznaczony do mocnej stylizacji włosów gładkich oraz pofalowanych. Doskonale i mocno wykańcza fryzurę, nadaje jej połysk i zabezpiecza przed czynnikami zewnętrznymi. W efekcie fryzura zyskuje trwałość i piękny połysk. Doskonale sprawdza się podczas sesji zdjęciowych, ważnych wyjść i codziennej stylizacji.

84.00 zł

Cienkie włosy – krótkie fryzury na większą objętość

Cienkie włosy mają tendencję do opadania, dlatego podczas dzisiejszej metamorfozy pokażę ci krótkie fryzury dla cienkich włosów, które zapewnią im większą objętość. Jeśli zastanawiasz się jak zwiększyć objętość odpowiednią fryzurą – oto odpowiedź. Cięcie w dzisiejszym odcinku zostanie wykonane na specjalnym gościu – Małgosi, która jest mamą zwyciężczyni konkursu, który organizowaliśmy na Instagramie!