Z okazji Dnia Matki w ten weekend DARMOWA DOSTAWA dla wszystkich zamówień!

Opowieści 1000 i jednej (sylwestrowej) nocy

Szeherezada, rzymska arcykapłanka a może nowoczesna hipiska? Styliści marki Maniewski przygotowali świąteczno-sylwestrowe stylizacje rodem z „Księgi tysiąca i jednej nocy“, opowieści o wikingach i dzieciach kwiatach. Koniec z czasochłonnymi, misternie poukładanymi kokami. Najlepszym doradcą w okresie świąteczno-sylwestrowym jest swoboda i bajkowa klasyka w nowoczesnym kostiumie stylizacyjnym.

Swoboda i fantazja to naczelne zasady sezonu sylwestrowo-karnawałowego.  Najważniejsza jest lekkość przyprawiona magicznym blichtrem. Do łask wracają loki, które dodają objętości i zmiękczają rysy twarzy. Stylizacje nawiązują do fryzur z lat 20. i 50., ale wzbogacone są o bajkowe elementy z różnych kultur w postaci oryginalnych ozdób.

Nie bójmy się używać tego rodzaju akcesoriów. Wystarczy kilka wsuwek, a luźno podpięte włosy nabierają innego charakteru. Dla Pań, które nie chcą przejmować się rozpuszczonymi włosami, rozwiązaniem jest wypuszczenie kilku kosmyków z przodu. Nie będą przeszkadzać, a wprowadzą element lekkości i swobody.

Brokat w tym sezonie ma zielone światło. Pamiętajmy jednak, że naszym najlepszym przyjacielem w świecie stylizacji jest umiar. Na przełomie 2018 i 2019 roku najlepiej sprawdzi się zasada, że mniej znaczy więcej.

Stylizację przygotowywano produkty stylizacyjne FARMAGAN. 

 

Włosy: Aleksandra Tytko, Krzysztof Tylczyński

Make up: Aleksandra Czarnecka, Natalia Wojaczek

Biżuteria: @milemi Magdalena Drożdż

Dekoracja: Akademia zabawy smile

Fot: Agnieszka Kolon

Nasze bestsellery

Sprawdź produkty najczęściej wybierane przez naszych Klientów.

Podobne artykuły

Sklep Maniewski

Zajrzyj do naszego sklepu i skorzystaj z darmowej dostawy dla zamówień powyżej 149 zł

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner