Z okazji Dnia Matki w ten weekend DARMOWA DOSTAWA dla wszystkich zamówień!

Postanowienia noworoczne dla Twoich włosów

Nowy rok. Nowa Ty? Spraw, aby 2020 stał się wyjątkowy dla Twoich włosów. Zadbaj o siebie w nowy sposób. Daj sobie czas i uwagę. Od czego zacząć?

Twój styl

Przygotuj moodboard z inspiracjami. Wytnij zdjęcia z magazynów, które oddają Twój stan w 2020 roku. Zajrzyj do zakładki z naszymi kolekcjami. Odwiedź Instagram i FB Maniewski. Ulubione fryzury zapisz w osobnym folderze. Zastanów się, jakie cele chcesz osiągnąć i na jaką zmianę jesteś gotowa.

Kierunek

W Nowym Roku mamy chęć odciąć się i zacząć nowy rozdział. Dlaczego nie zacząć od… włosów? Zmiana wizerunku, radykalna lub mniej, będzie Ci codziennie przypominała przed lustrem, że się zmieniasz i chcesz od życia więcej. W jakim kroku ma iść zmiana? Wybór należy do Ciebie. Marzenie o metamorfozie warto rozplanować. Poradź się w tym celu swojego stylisty. Zapytaj, ile czasu potrzeba będzie na zmianę koloru i jaki rodzaj cięcia jest dla Ciebie najlepszy.

Dzień dla urody

Tydzień ma 7 dni. Zastanów się, który z nich możesz poświęcić na zadbanie o siebie. Odżywa do włosów, booster, domowa sauna to przyjemność, o którą możesz postarać się w każdej chwili.

Gotowa na podbój kolejnego roku?

Nasze bestsellery

Sprawdź produkty najczęściej wybierane przez naszych Klientów.

Podobne artykuły

Sklep Maniewski

Zajrzyj do naszego sklepu i skorzystaj z darmowej dostawy dla zamówień powyżej 149 zł

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner