31 maja nasze biuro będzie nieczynne, zapraszamy do kontaktu 3 czerwca

Search
Close this search box.

Poznaj nowych instruktorów Akademii Maniewski!

Siłą Akademii Maniewski są nasi instruktorzy, jedni z najlepszych specjalistów w Polsce. Poznaj Dominikę, Agnieszkę oraz Dawida – fryzjerskich ekspertów w dziedzinach strzyżeń i koloryzacji, którzy niedawno dołączyli do grona instruktorów Akademii! 

Dominika Zawadzka 

Fryzjerstwem zainteresowała się jeszcze będąc dzieckiem. Późniejsze szkolenia i kolejne kursy pozwalały jej wznosić się coraz wyżej, aż w końcu dołączyła do krakowskiego Teamu Maniewski, w którym możecie ją spotkać na co dzień. Energiczna, spontaniczna, nielubiąca stać w miejscu, ciągle szukająca nowych rozwiązań. Podąża za trendami, ale i kreuje swój własny styl, co pokazuje między innymi prowadząc szkolenia w Akademii Maniewski. 

Agnieszka Mendel

Agnieszkę wyróżnia to, że perfekcyjnie dba o dobrostan włosów, strzygąc i koloryzując je po mistrzowsku. Jest ceniona za talent, pomysłowość i nienaganne wykonanie. Inspiruje się naturą i jest zwolenniczką wydobywania i podkreślania wewnętrznego piękna. Dodatkowo charakteryzuje ją indywidualne podejście zarówno do klientów, jak i kursantów, które zapewnia komfort, poczucie bezpieczeństwa i sprawia, że nauka od Agnieszki jest przyjemna i efektywna. 

Dawid Piskorski  

Dawid to stylista z duszą artysty. Natchnienia poszukuje przede wszystkim w muzyce, która towarzyszy mu od lat. Klasyczne cięcie bezbłędnie łączy z nowoczesnym podejściem do koloryzacji. Słynie z technicznej perfekcji i dbałości o każdy szczegół. To połączenie sprawia, że jego stylizacje to prawdziwa sztuka. Oprócz tego jest otwarty, spokojny i cierpliwy, za co szczególnie cenią go zarówno klientki, jak i kursanci Akademii.  

Kalendarz szkoleń

Sprawdź kalendarz szkoleń Akademii Maniewski i wybierz razem z nami idealne szkolenie dla siebie! Więcej informacji znajdziesz tutaj lub kontaktując się z nami telefonicznie pod numerem 533 433 703.

Nasze bestsellery

Sprawdź produkty najczęściej wybierane przez naszych Klientów.

Podobne artykuły

Sklep Maniewski

Zajrzyj do naszego sklepu i skorzystaj z darmowej dostawy dla zamówień powyżej 149 zł