31 maja nasze biuro będzie nieczynne, zapraszamy do kontaktu 3 czerwca

Search
Close this search box.

Proste stylizacje na uczelnie i do szkoły

Prosty, szybki i naturalny look to priorytety w doborze stylizacji przygotowanej z myślą o studentach. Już 17.11 Wasze święto – Międzynarodowy Dzień Studenta.  Działacie pod presją czasu, jednocześnie możecie sobie pozwolić na frywolność i odrobinę chaosu na głowie.

Proponuję dwie proste, ale efektowne stylizacje dla kobiet. W salonie Maniewski zaliczamy je do uniwersalnych, czyli takich, które pasują do każdego typu urody, długości włosów i ich struktury. Przygotowałem też się coś dla Panów.

Niezależnie od tego czy włosy są krótkie, długie, falowane, kręcone czy proste – idealnym rozwiązaniem będzie kok. Wysokości jego upięcia to już indywidualna decyzja? Warto zostawić kilka luźnych pasm, by na końcu swobodnie owinąć je wokół koka i zakryć niepotrzebne elementy, jak gumkę czy wsuwki. By dodać objętości fryzurze, sugeruję podtapirować niewidoczne partie włosów.

Zdjęcie to praca Anny Miczki z katowickiego salonu Maniewski.

Drugim, i wydaje mi się najprostszym rozwiązaniem, jest zaplecenie francuza, warkocza lub kłosa na wilgotnych lub lekko wilgotnych włosach i pozostawienie ich do całkowitego wyschnięcia. Oczywiście im dłużej włosy będą zaplecione, tym lepszy uzyskamy efekt. Warto taką fryzurę zostawić na noc. Pomocne mogą okazać się  kosmetyki do włosów kręconych lub lakier czy dyscyplinujący spray do włosów X-CURLY, która wzmocni efekty tzw. wavy hair.

Uniwersalną i sprawdzoną stylizacją dla mężczyzn jest fryzura, która wygląda na „czesaną wiatrem”. Kontrolowany chaos zawsze się sprawdza. Niezbędną do uzyskania i utrzymania efektu jest matowa, mocno utrwalająca pasta do włosów POINT HAIR. Mała ilość wtarta w Twoje włosy pozwoli utrzymać zamierzoną fryzurę przez cały dzień.

Krzysztof Tylczyński – Top Stylista  z salonu Maniewski w Katowicach, swoimi stylizacjami podkreśla piękno każdej kobiety. Twórca wielu spektakularnych metamorfoz. Jego prace charakteryzuje klasyka, lekkość i naturalność. Tworząc indywidualne kreacje kolorystyczne, dąży do tego, aby wydobyć najpiękniejsze cechy danej osoby. W strzyżeniach dba o każdy detal. Swój talent wykorzystuje, biorąc udział w sesjach zdjęciowych oraz

Nasze bestsellery

Sprawdź produkty najczęściej wybierane przez naszych Klientów.

Podobne artykuły

Sklep Maniewski

Zajrzyj do naszego sklepu i skorzystaj z darmowej dostawy dla zamówień powyżej 149 zł

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner