31 maja nasze biuro będzie nieczynne, zapraszamy do kontaktu 3 czerwca

Search
Close this search box.

Prosto i zaskakująco – propozycje upięć

Fryzury ślubne, koktajlowe i bankietowe wcale nie muszą być nudne. Daniel Różana z krakowskiego salonu Maniewski przypomina, że diabeł tkwi w szczegółach. Jeśli wpadnie Wam w oko niebanalna spinka, zatrzymajcie ją. Może okazać się idealnym dodatkiem na wielkie wyjście.  Ozdoby? Jasne! Motywy roślinne są na czasie.


Koniec z wsuwkami stapiającymi się z włosami. Nie mówimy też, żeby na głowie robić kolorowe Las Vegas. Na topie są złote i srebrne spinki nie tylko z motywami kwiatów i liści, ale również w kształcie koła. Pasują na co dzień i do eleganckiej stylizacji. Klasa sama w sobie.

Pamiętajcie o dobrym utrwaleniu. Polecamy mocny lakier utrwalający o zapachu truskawkowym. Nie tylko utrwala, ale zawiera witaminy – m.in. B5. Twoje włosy bardzo jej potrzebują. Szybko wysycha i nie obciąża włosów. Chcesz go usunąć? Wystarczy przeczesać włosy.

Decydują się na upięcie, nie musisz rezygnować z objętości. “Ulizane” koki to przeżytek. Fryzura musi żyć. Nie bój się niesfornych kosmyków. Dzięki niem fryzura będzie wyglądała ciekawiej.


Propozycje produktów do stylizacji:


Nasze bestsellery

Sprawdź produkty najczęściej wybierane przez naszych Klientów.

Podobne artykuły

Sklep Maniewski

Zajrzyj do naszego sklepu i skorzystaj z darmowej dostawy dla zamówień powyżej 149 zł

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner