2 maja nasze biuro będzie nieczynne, zapraszamy do kontaktu 6 maja

Przede wszystkim nawilżenie – trzeci odcinek „Mistrzowskiego cięcia”

Profesjonaliści najsurowiej oceniają produkty do pielęgnacji włosów. Praca ze zdrowymi i nawilżonymi włosami to dla nich priorytet. Dlatego największym uznaniem uczestników trzeciego odcinka „Mistrzowskiego cięcia” cieszy się maska do włosów BIOACTIVE HAIR CARE HYDRA.

Serię BIOACTIVE HAIR CARE HYDRA wyróżnia wysoka zawartość kwasu hialuronowego. To substancja naturalna dla naszego organizmu. Wchodzi w skład płynów ustrojowych, tkanki łącznej oraz jest budulcem naczyń krwionośnych. Doskonale wiąże wodę. Każdego dnia ok. 30% cząsteczek kwasu ulega rozpadowi. Często konieczne jest dostarczanie go z zewnątrz.

Maskę HYDRA zaleca się jako receptę na problem suchych włosów. Jeśli Twoje włosy mają tendencję do puszenia się, są pozbawione blasku, trudno się rozczesują i często się kołtunią, ten produkt może pomóc.

Pamiętaj, że włosy suche są bardziej podatne na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne, gdyż pozbawione są naturalnej warstwy łojowej, a przez to szybciej tracą wodę. Końcówki mają również tendencję do rozdwajania się.

Maska HYDRA skutecznie nawilża włosy, wnika w ich strukturę, uzupełniając ewentualne ubytki. Kosmetyki nie obciążają włosów w odróżnieniu od produktów zawierających silikon. Dzięki odpowiedniemu składowi ułatwia wchłanianie składników aktywnych. Włosy łatwiej się rozczesują, odzyskują blask i nie rozdwajają się na końcach.

Jeśli zdecydujesz się na wybór maski HYDRA, pamiętaj, że możesz wzmocnić jej działanie odpowiednim boosterem z tej samej serii. To specjalistyczny produkt, który działa jak odżywka. Produkty FARMAGAN wydaje się z przepisu najlepszych polskich stylistów.

PREMIERA trzeciego odcinka "Mistrzowskiego cięcia" w sobotę 23 września o godz. 14:45.

Powtórki odcinka:
niedziela, 24 września, 10:25
poniedziałek, 25 września, 22:55
wtorek, 26 września, 7:35
czwartek, 28 września, 12:55

Nasze bestsellery

Sprawdź produkty najczęściej wybierane przez naszych Klientów.

Podobne artykuły

Sklep Maniewski

Zajrzyj do naszego sklepu i skorzystaj z darmowej dostawy dla zamówień powyżej 149 zł

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner