31 maja nasze biuro będzie nieczynne, zapraszamy do kontaktu 3 czerwca

Search
Close this search box.

Rozwiązania na nową drogę życia

Wygoda i funkcjonalność są szczególnie ważne, kiedy rodzina się powiększa. Doskonale wie o tym Maciej Maniewski, który niedawno został ojcem. Pojawienie się córki zmieniło życie mistrza fryzjerstwa i jego żony. Para przygotowywała dom na przyjęcie Mii już od jakiegoś czasu.

Maciej i Sonia chcieli, aby ich wymarzony dom działał w inteligentny sposób. Od początku chodziło o zaspokajanie potrzeb wszystkich domowników przy jednoczesnej dbałości o środowisko i odpowiedni poziom zużycia energii. W okolicy sypialni czy pokoju dziecięcego, kiedy wstaje się kilka razy w ciągu nocy oszczędność i funkcjonalność są kluczowe. Korytarze są również wygaszane, a światło zostaje zdalnie uruchomione dopiero wówczas, gdy mama lub tata przemieszczają się do pokoju Mii. Z każdym miesiącem noce będą spokojniejsze, ale pierwsze miesiące życia są szczególnie wymagające. Kiedy każda chwila jest na wagę złota, warto sięgać po rozwiązania, które poprawiają komfort naszego życia.

Wychodząc z sypialni dziecka, mając je na rękach, zdalne sterowanie staje się  bezpiecznym rozwiązaniem. Można skoncentrować się na maluchu, a światło wyłączyć za pomocą komendy głosowej. Kontrolowanie oświetlenia, urządzeń elektrycznych za pomocą asystenta głosowego to duże ułatwienie. Nie trzeba już szukać łącznika światła. Podczas usypiania dziecka para korzysta z łącznika z funkcją ściemniania – bardzo wygodnej, gdy Mia jest stopniowo wyciszana po całym dniu pełnym emocji.

Wychodzenie z domu z Mią to również przygoda. Dzięki Legrand Netatmo ani Sonia, ani Maciej nie muszą wracać do środka, nawet jeśli zauważą, że w danym pomieszczeniu światło wciąż jest zaświecone. Załatwiają to za pomocą Aplikacji Home + Control. Wystarczy nacisnąć na przycisk. Stały dostęp do Aplikacji, pozwala nieprzerwanie monitorować stan pracy urządzeń elektrycznych  w domu. W razie konieczności wyłączenia gniazda zasilającego można to zrobić w kilka sekund. System działa również wtedy, kiedy z wózkiem i mnóstwem pakunków rodzice wracają do domu. Czeka na nich bezpieczna i oświetlona przestrzeń, gotowa na przyjęcie domowników. To daje również gwarancje, że dziecko będzie czuło się komfortowo i bezpiecznie.

Rozwiązania proponowane przez Legrand Netatmo to opcja dla każdego. System może być stosowany zarówno w nowych jak i już istniejących instalacjach. Ma charakter modułowy i ewolucyjny, dzięki czemu może być dopasowany do zróżnicowanych potrzeb użytkownika. Gniazdo Control z bramą, które znajduje się w sercu systemu, pozwala na komunikację między smartfonem użytkownika a oświetleniem. Modułowy system można zmieniać w zależności od indywidualnych potrzeb użytkownika. Z kolei intuicyjna Aplikacja Home + Control, umożliwiająca integrację z asystentem głosowym Apple Siri, Google Assistant i Amazon Alexa, pozwala użytkownikowi na spersonalizowanie instalacji i scenariuszy tak, aby było zgodne z naszymi potrzebami.

Nasze bestsellery

Sprawdź produkty najczęściej wybierane przez naszych Klientów.

Podobne artykuły

Sklep Maniewski

Zajrzyj do naszego sklepu i skorzystaj z darmowej dostawy dla zamówień powyżej 149 zł