Z okazji Dnia Matki w ten weekend DARMOWA DOSTAWA dla wszystkich zamówień!

Świąteczne fryzury last minute

Wigilia już za dwa dni, a ty nie masz czasu, aby pójść do fryzjera. Nie panikuj! Maciej Maniewski przygotował dla Ciebie kilka fryzur, które wykonasz samodzielnie w zaciszu domowym i będziesz wyglądała olśniewająco.

SPLOTY

Ponadczasowy warkocz to propozycja dla młodszych kobiet, które planują założyć delikatną kreację na wieczerzę wigilijną. Wszelkie nowoczesne sploty wyglądają dziewczęco i są bardzo proste do wykonania. Do dyspozycji masz kilka splotów: klasyczny, francuski, holenderski i kłos. Ostatnio bardzo modny jest warkocz holenderski, który różni się od warkocza francuskiego tylko tym, że poszczególne pasma przekładamy pod poprzednimi, a nie nad tak jak w przypadku francuskiego. Możesz też zaprezentować się w warkoczu a’la koszyczek, jaki często nosi Amanda Seyfried podczas uroczystych gali.

KOKI

Bardzo uroczyste i eleganckie będą włosy proste z przedziałkiem na bok. Wystarczy, że po umyciu głowy nałożysz na nie preparat wygładzający i użyjesz płaskiej szczotki do modelowania. Jeśli masz klasyczną sukienkę bez ozdób, wepnij we włosy błyszczącą ozdobę, która podkreśli całą stylizację. Masz długie włosy? Wykorzystaj ich możliwości i zepnij je w kok. Zbierz włosy w dłonie i mocno zaczesz całość z lewej strony na prawą. Nisko upnij włosy z boku, aby zakrywały ucho. Po prawej stronie możesz wpiąć we włosy ozdobną, szeroką spinkę. Możesz wykorzystać pomysł z kucykiem do innego upięcia. Wystarczy, że przód włosów mocno zaczeszesz to góry. Koronę możesz lekko wytapirować i włosy związać w niski kucyk, tuż nad karkiem.

FALE

Fale będę pięknie prezentowały się na włosach sięgających do linii ramion. Wystarczy, że po umyciu oraz wysuszeniu włosów będziesz owijała pojedyncze pasma wokół prostownicy. Po chwili wystarczy je puścić, by cieszyć się posiadaniem pięknych fal. Inną metodą jest nakręcenie włosów na duże wałki. Dzięki temu już po kilku godzinach możemy cieszyć się pięknymi falami. Poza tym rozwiązaniem bardzo proste jest zaplecenie grubych warkoczy. Trzeba jednak uważać, by zrobić to w taki sposób, aby otrzymany rezultat był równomierny, a fale zrobiły się na całej długości.

Nasze bestsellery

Sprawdź produkty najczęściej wybierane przez naszych Klientów.

Podobne artykuły

Sklep Maniewski

Zajrzyj do naszego sklepu i skorzystaj z darmowej dostawy dla zamówień powyżej 149 zł

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner