Z okazji Dnia Matki w ten weekend DARMOWA DOSTAWA dla wszystkich zamówień!

Światło. Najlepszy asystent fryzjera

Dynamiczna, odważna, ale jednocześnie klasyczna. Czy ten opis pasuje do Ciebie? Wizerunek to kwestia odwagi i wyboru. Zanim przeczytasz o trendach na sezon wiosna-lato 2019, zastanów się, co dla Ciebie, tutaj i teraz jest najważniejsze. Jaka chcesz być? Co chcesz powiedzieć światu?

Jeśli mogę Ci coś doradzić, proponowałbym naturalną elegancję. Ona najlepiej potrafi odzwierciedlić prawdziwą kobiecość. Wyróżnienie z tłumu w niebanalny, ale też nienachalny sposób to definicja kobiety z klasą. 

W doborze odpowiedniego koloru pamiętaj o roli światła. To może być Twój przyjaciel, a jednocześnie jedno z najważniejszych narzędzi pracy fryzjera. Decyduje, jak zostanie zaprezentowany kształt fryzury i jak działa perspektywa. Sprawia, że będziesz niewinna za dnia i odważna w nocy!  Jego natężenie a nawet miejscowy brak potrafi pokazać nam nowe, trójwymiarowe oblicze strzyżenia. 

Wiosną 2019 naczelną zasadą jest trójwymiarowość fryzury z zachowaniem mocnych, klasycznych fundamentów fryzjerstwa. Element szaleństwa wprowadzamy w mocnych grzywkach, dużych dysproporcjach w długościach i cieniowaniach włosów. Im większy nieład przy twarzy, grzywce, tym lepiej dla Ciebie. Klasyczny pozostaje więc fundament w postaci długości włosów. Ten sezon należy zdecydowanie do włosów za ramiona i tzw. long bobów. To jedna z najwygodniejszych fryzur, pozwalająca na pełne wykorzystanie struktury włosa. Ponadto grzywki i delikatnie kontrolowane cieniowania plusują w stylizacjach i codziennej pielęgnacji. 

Wiosną sprawdzą się kolory dopasowane do światła w trakcie dnia – od ostro bladych rannych odcieni, po ciepłe, intensywne w środku dnia, blednące przy zmierzchu i przeistaczające się w ostre chłodne barwy nocą. Czekoladowe brązy od mlecznego po gorzką czekoladę, energetyczne fiolety i nasycone rudości – do koloru, do wyboru. 

Maciej Maniewski

Nasze bestsellery

Sprawdź produkty najczęściej wybierane przez naszych Klientów.

Podobne artykuły

Sklep Maniewski

Zajrzyj do naszego sklepu i skorzystaj z darmowej dostawy dla zamówień powyżej 149 zł

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner