31 maja nasze biuro będzie nieczynne, zapraszamy do kontaktu 3 czerwca

Search
Close this search box.

Sylwester z Maniewskim na krakowskim Rynku

To będzie najbardziej wyczesana noc! 2016 rok powitamy w pierwszorzędnym, gwiazdorskim towarzystwie, a hasłem tegorocznej imprezy sylwestrowej w Krakowie będzie słowo “fun”. Team Macieja Maniewskiego już po raz drugi jest odpowiedzialny za fryzury występujących.

Na scenie wystąpią m.in., Edyta Górniak, Agnieszka Chylińska, Natalia Kukulska, Magda Steczkowska, Ania Wyszkoni, Patrycja Markowska i Afromental. W sylwestrową noc w Krakowie zobaczymy również właścicielkę jednego z najpiękniejszych głosów w Polsce Justynę Steczkowską. Kolejne muzyczne niespodzianki to Maciej Maleńczuk z projektem Jazz for Idiots, Honorata Skarbek oraz Red Lips,a takżę Kozak System, Future Folk, Antek Smykiewicz, a także Marta Podulka, Michał Szpak, Sabina Jeszka, Paweł BIBa Binkiewicz i Natalia Capelik-Muianga – finaliści programów Mam Talent! oraz X Factor.

Gospodarzami imprezy będą popularni prezenterzy stacji TVN: Magda Mołek, Patricia Kazadi, Marcin Prokop i Olivier Janiak, a choreografię widowiska przygotuje się Agustin Egurrola i tancerze z grupy VOLT.

FUNtastyczny Sylwester rozpocznie się o godzinie 19:00 na płycie Rynku Głównego w Krakowie. Transmisja z wydarzenia na antenie TVN rozpocznie się o 19:45.

Nasze bestsellery

Sprawdź produkty najczęściej wybierane przez naszych Klientów.

Podobne artykuły

Sklep Maniewski

Zajrzyj do naszego sklepu i skorzystaj z darmowej dostawy dla zamówień powyżej 149 zł