31 maja nasze biuro będzie nieczynne, zapraszamy do kontaktu 3 czerwca

Search
Close this search box.

Sylwestrowy niezbędnik stylistów MANIEWSKI

Co jest gwarancją udanego sylwestra? Odpowiednie utrwalenie fryzury. Styliści marki Maniewski przygotowali szereg rad, które pomogą w utrzymaniu perfekcyjnej stylizacji aż do rana.

Lakier możesz wykorzystać już podczas suszenia. Wystarczy rozpylać go w tym samym kierunku co strumień powietrza. Technikę należy dopasować do efektu, jaki chcesz osiągnąć. Czego innego potrzebują gładkie włosy, inaczej postępuj, chcąc uzyskać naturalne fale czy efekt „messy hair” dobrze znanych z naszych kolekcji.

Jeśli kochacie perfekcyjnie gładkie fryzury i drażnią Was wystające niesforne kosmyki, łatwo możecie je ujarzmić. Wystarczy rozpylić lakier na dłonie i następnie wygładzić fryzurę dłonią. Ważne, aby zachować płynność ruchu od nasady aż po końce.

Pamiętaj, że zakaz rozczesywania polakierowanych włosów to mit.  Fakty są takie, że dzięki rozczesaniu włosy dłużej pozostaną suche, bo lakier zabezpieczy je przed wilgocią.

Nie znosisz efektu „hełmu”, który pojawia się ilekroć użyjesz zbyt dużo preparatu? I na to mamy swój sposób lakier rozpylaj nad głową i pozwól mu opaść. Wtedy efekt utrwalenia będzie naturalny.

Podczas sylwestra i noworocznych przyjęć doskonale sprawdzą się lakiery FIXTON od FARMAGAN POLSKA.

Nasze bestsellery

Sprawdź produkty najczęściej wybierane przez naszych Klientów.

Podobne artykuły

Sklep Maniewski

Zajrzyj do naszego sklepu i skorzystaj z darmowej dostawy dla zamówień powyżej 149 zł