2 maja nasze biuro będzie nieczynne, zapraszamy do kontaktu 6 maja

Time lapse: Maciej Maniewski dla Akademii Maniewski

Od naturalnego skandynawskiego blondu, przez odważną miedź – symbol ognia, po brązy wydobywające potęgę natury – w urodzinowej kolekcji Akademii Maniewski znalazły się również propozycje samego Macieja Maniewskiego, który nawiązuje do wieczoru zamieniającego się w noc. Cała kolekcja „Time lapse” wykorzystuje mechanizm działania filmu poklatkowego i zmienność, jaką daje światło towarzyszące nam z różnym natężeniem przez całą dobę – od zmierzchu do świtu.

Krótkie włosy podkreślają urodę kobiety. Wspaniale sprawdzają się również w stylizacjach wieczorowych. Ich uniwersalność sprawia, że wybierają je klientki. Są mocno widoczne na wybiegu i wśród gwiazd. Dodają mocy! Postanowiłem Wam o tym przypomnieć mocnym cięciem – wyjaśnia Maciej Maniewski. Propozycje mistrza idealnie pasują do kobiet odważnych, które nie boją się stawiać na swoim. Cięcie pozwala akcentować nowy etap w życiu, celebrować zmiany i podkreślać nowy sposób bycia, życia i myślenia.

Dobre, krótkie strzyżenie podkreśla rysy twarzy i kości policzkowe, bazuje na geometrii. W przypadku miedzianych włosów propozycja to krótko ostrzyżony tył i delikatny pejs. Włosy na koronie są dłuższe, podkreślają piękny kształt potylicy i pozwalają uzyskać objętość. Technika strzyżenia zawsze dopasowana jest do kształtu głowy. 

Górna część kolejnej fryzury została ułożona w specjalne pasma. Dzięki temu jednym ruchem ręki można spowodować, że włosów na koronie i potylicy robi się więcej. To skomplikowana, pełna niuansów technika. Włosy są prawie podobnej długości. Blond kolor podkreśla rysy twarzy i łagodzi kształt głowy. Dziewczyna wygląda odważnie. Ma silną osobowość. TO dla włosów cienkich 

Krótkie włosy na karku, dłuższe na potylicy, nieoczywista grzywka złożona z różnych pasm, pozwalających na swobodę stylizacyjną – to propozycja w mocnych brązach – absolutny hit nadchodzącego sezonu.

Nasze bestsellery

Sprawdź produkty najczęściej wybierane przez naszych Klientów.

Podobne artykuły

Sklep Maniewski

Zajrzyj do naszego sklepu i skorzystaj z darmowej dostawy dla zamówień powyżej 149 zł

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner