Z okazji Dnia Matki w ten weekend DARMOWA DOSTAWA dla wszystkich zamówień!

Typ kolorystyczny – jesień

Idealne połączenie delikatności i temperamentu. Sprawdź, jakim typem kolorystycznym jesteś i co z tego wynika dla Twoich włosów. 

Jesień to ciepły typ kolorystyczny. Może być rudawą blondynką. Ale dużo częściej to kobieta mocno nasycona kolorystycznie. Jej włosy są  wówczas nieco ciemniejsze, miedziane. Inspirację czerp z przyrody. Dobierając kolory, myśl o złotej polskiej jesieni.

Jesień, to w odróżnieniu od lata, ciepły typ kolorystyczny, jednak bardziej wyrazisty i kontrastowy niż u wiosny. Jesienie mają włosy rude, rudoblond, miedziane lub kasztanowe. Oczy – zielone, oliwkowe, piwne lub błękitne, ale ze złotymi plamkami. Mają też jasną, wyjątkowo delikatną, płytko unaczynioną skórę, narażoną na negatywne skutki promieni słonecznych. Piegi nie znikają nawet zimą. Usta jesieni na tle skóry o zabarwieniu kości słoniowej lub nieco ciemniejszej – oliwki – odcinają się intensywniejszym kolorem, mają w sobie kroplę koralowego lub brzoskwiniowego.

Jeśli reprezentujesz jaśniejszy wariant jesieni, najlepiej sięgać po jaśniejsze barwy: écru, beże, jasne brązy, ciepłe żółtości, khaki i safari. W opcji ciemniejszej lepiej prezentują się nasycone barwy mchu, ceglastej czerwieni lub wrzosu. 

Nasze bestsellery

Sprawdź produkty najczęściej wybierane przez naszych Klientów.

Podobne artykuły

Sklep Maniewski

Zajrzyj do naszego sklepu i skorzystaj z darmowej dostawy dla zamówień powyżej 149 zł

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner