Uczesz się, jak Blake Lively

Wyglądać, jak gwiazda „Plotkary”? Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Blond włosy Blake są obiektem marzeń i zazdrości kobiet na całym świecie. Gęste, lśniące, długie, w ciepłym odcieniu blondu. Jak zbliżyć się do ideału, ale pozostać sobą? Sprawdźcie!

Moc objętości
Burza włosów! O takim efekcie marzy każda z nas. Z pomocą przychodzą produkty zwiększające objętość. Polecamy AND Body Fluid 14 z linii AND by Kemon – olśniewająca stylizacja. Preparat sprawia, że włosy stają się grubsze i gęstsze, a fryzura nabiera zdrowego i pełnego życia wyglądu. Jeśli zależy Wam na czasie i musicie użyć suszarki, bądźcie spokojne – fluid chroni włosy przed ciepłem.

Chaos pod kontrolą
Elegancja, ale też odrobina szaleństwa. Blake doskonale wie, jak połączyć sprzeczności. Wystarczy, że zbierzesz włosy i uczeszesz je w wysoki kucyk. Fryzurę swoich marzeń możesz modelować za pomocą AND Hairshaper 63. Nakładając preparat na włosy mokre, kontrolujesz kształt, połysk, strukturę i objętość. Nakładając na wysuszone, możesz rzeźbić, modelować zdecydowany kształt. Stylizacja czy wykończenie? To Ty decydujesz! Aby warkocz wydawał się bardziej nieregularny i niedbały, pasma powinny być różnej grubości. Po związaniu włosów gumką delikatnie palcami rozluźniaj splot, zaczynając od końca.

Podobne wpisy