31 maja nasze biuro będzie nieczynne, zapraszamy do kontaktu 3 czerwca

Search
Close this search box.

Uczesz się, jak Blake Lively

Wyglądać, jak gwiazda „Plotkary”? Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Blond włosy Blake są obiektem marzeń i zazdrości kobiet na całym świecie. Gęste, lśniące, długie, w ciepłym odcieniu blondu. Jak zbliżyć się do ideału, ale pozostać sobą? Sprawdźcie!

Moc objętości
Burza włosów! O takim efekcie marzy każda z nas. Z pomocą przychodzą produkty zwiększające objętość. Polecamy AND Body Fluid 14 z linii AND by Kemon – olśniewająca stylizacja. Preparat sprawia, że włosy stają się grubsze i gęstsze, a fryzura nabiera zdrowego i pełnego życia wyglądu. Jeśli zależy Wam na czasie i musicie użyć suszarki, bądźcie spokojne – fluid chroni włosy przed ciepłem.

Chaos pod kontrolą
Elegancja, ale też odrobina szaleństwa. Blake doskonale wie, jak połączyć sprzeczności. Wystarczy, że zbierzesz włosy i uczeszesz je w wysoki kucyk. Fryzurę swoich marzeń możesz modelować za pomocą AND Hairshaper 63. Nakładając preparat na włosy mokre, kontrolujesz kształt, połysk, strukturę i objętość. Nakładając na wysuszone, możesz rzeźbić, modelować zdecydowany kształt. Stylizacja czy wykończenie? To Ty decydujesz! Aby warkocz wydawał się bardziej nieregularny i niedbały, pasma powinny być różnej grubości. Po związaniu włosów gumką delikatnie palcami rozluźniaj splot, zaczynając od końca.

Nasze bestsellery

Sprawdź produkty najczęściej wybierane przez naszych Klientów.

Podobne artykuły

Sklep Maniewski

Zajrzyj do naszego sklepu i skorzystaj z darmowej dostawy dla zamówień powyżej 149 zł

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner