31 maja nasze biuro będzie nieczynne, zapraszamy do kontaktu 3 czerwca

Search
Close this search box.

Very Peri — kolor roku Pantone 2022

Odwzorowuje zmianę samą w sobie, a także procesy, które w nas zachodzą w jej trakcie. Symbolizuje zmieniony krajobraz możliwości, otwieranie się na nową wizję, pomysłowość, kreatywność i nową energię. Tak eksperci Pantone tłumaczą wybór najgorętszego koloru nadchodzącego roku — Very Peri.

Marka Pantone od ponad dwudziestu lat promuje w ten sposób swoje uniwersalne wzorniki kolorystyczne i raporty trendów. Skala Pantone to unikatowy system kodu koloru, który jest stosowany od przemysłu poligraficznego do modowego czy wnętrzarskiego. Każda instytucja zajmująca się i pracująca z kolorem, używa tego narzędzia i co roku śledzi informacje na temat tego, który odcień będzie królować w kolejnym.

Kolor roku 2022 wyróżnia się jednak na tle poprzednich lat. Po raz pierwszy w historii Instytut Pantone stworzył całkowicie nowy kolor na potrzeby nadchodzącego roku. Według specjalistów już sam ten fakt jest symbolem zmian zachodzących na całym świecie, będących efektem okresu izolacji i niepewności. Aby uchwycić aspekt zmienności, Instytut zdecydował się na połączenie koloru niebieskiego (kojarzącego się z wiernością i stałością) z odrobiną czerwieni (która symbolizuje nową
energię i ekscytację).

Dla Akademii Maniewski to fantastyczna okazja do interpretacji koloru roku na włosach. Po raz kolejny nasi styliści chcą pokazać, że nie ma rzeczy niemożliwych i przełożą kolor Very Peri na język profesjonalnego fryzjerstwa. Efekty będziecie mogli zobaczyć już niebawem na Facebooku i Instagramie Maniewski.

Nasze bestsellery

Sprawdź produkty najczęściej wybierane przez naszych Klientów.

Podobne artykuły

Sklep Maniewski

Zajrzyj do naszego sklepu i skorzystaj z darmowej dostawy dla zamówień powyżej 149 zł

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner