31 maja nasze biuro będzie nieczynne, zapraszamy do kontaktu 3 czerwca

Search
Close this search box.

Wiosna ach to Ty!

Maj czai się tuż za rogiem. Wiosnę czuć w powietrzu. Jak ten czas wpływa na Wasze włosy? O czym pamiętać? Przygotowaliśmy dla Was najważniejsze porady

Mycie

Włosy najwolniej się przetłuszczają, warto więc myć je możliwie  najrzadziej. Oczywiście jak zawsze najlepiej wybrać do tego jakiś delikatny środek – koniecznie bez silikonów. 

Odżywianie od zewnątrz

Wszystko zależy od kondycji Waszych włosów po zimie. Dobrze, aby ocenił ją stylista. Radzimy postawić np. na spray zwiększający objętość, a zrezygnować z ciężkich masek czy olejowania, a także preparatów, które mogą niepotrzebnie obciążać włosy.  

Odżywianie od wewnątrz

Wiosna to czas, kiedy wiele osób boryka się z wypadaniem włosów. Najważniejsza jest oczywiście zdrowa, dobrze zbilansowana dieta bogata w witaminy i minerały. Warto też w tym momencie wzmocnić organizm suplementem bądź bardziej naturalnie np. drożdżami. Innym typowo wiosennym produktem, który pozytywnie wpłynie na nasze włosy jest rzeżucha! Zawiera dużo siarki i witamin (A, B1, B2, E, PP), które są bardzo cenne dla naszych włosów, a nasionka możecie teraz znaleźć praktycznie w każdym, większym sklepie Sok z rzeżuchy możemy też wcierać w skórę głowy – przyspieszy nam porost i ograniczy wypadanie. Jeśli to nie pomaga, polecamy Was serię ACTION – kosmetyki działają niezawodnie i sprawiają,że włosy nabierają blasku i życia. 

Nasze bestsellery

Sprawdź produkty najczęściej wybierane przez naszych Klientów.

Podobne artykuły

Sklep Maniewski

Zajrzyj do naszego sklepu i skorzystaj z darmowej dostawy dla zamówień powyżej 149 zł

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner