Z okazji Dnia Matki w ten weekend DARMOWA DOSTAWA dla wszystkich zamówień!

Włosy do ramion – hit 2020

Chcesz coś zmienić? Zacznij od głowy. Włosy do ramion pokochały gwiazdy małego i dużego ekranu oraz muzyki. O taką fryzurę często proszą również biznesmenki, które pojawiają się w salonach Maniewski. O czym pamiętać, wybierając taką długość. Gościem Macieja Maniewskiego w nowym odcinku jego programie na YT jest Ola Zdziech.

Przedziałek metodą wyszczuplającą?

Proste włosy do ramion z przedziałkiem na środku sprawdzą się u posiadaczek owalnych twarzy. Taki uczesanie złagodzi „kanciaste” rysy i szeroką żuchwę. Również przedziałem może pomóc w optycznym wyszczupleniu. Charakterystyczny dla linii do ramion jest również brak cieniowania. Proste, klasyczne cięcie zwiększy objętość i wpłynie korzystnie na poczucie jakości włosów. 

Baby hair

Baby hair to nowe włosy, które zaczęły rosnąć na głowie.  Są cienkie, krótkie i odstają od reszty. Z czasem jednak stają się dłuższe i grubsze i mogą powiększać objętość fryzury.  Jak sobie z nimi poradzić i ujarzmić to, co niesforne? Skorzystaj z rad Macieja Maniewskiego. 

Styl to metoda 

Metody koloryzacji mają bezpośredni związek z rodzajem zastosowanego cięcia. Świat fryzjerstwa ciągle zaskakuje nowymi, kreatywnymi technikami farbowania. Uznanie zdobywa umiejętność zmiany koloru przy jednoczesnym nadaniu fryzurze głębi i naturalnego charakteru. Dlatego w salonach Maniewski tak chętnie stosuje się metodę grubszych lub cieńszych refleksów, które zapewniają maksymalne rozświetlenie włosów. 

Produkty użyte w odcinku

W przypadku włosów cienkich i delikatnych doskonale sprawdzają się odżywki w sprayu. Tym razem Maciej Maniewski zdecydował się na użycie odżywki z linii VOLUME-UP, wzbogaconej o kompleks objętościowy, pochodzący z hydrolizy białek pszenicy. Co to oznacza dla naszych włosów? Odżywienie, nawilżenie i zwiększenie objętości bez ryzyka obciążenia. O odpowiednią stylizację zadbał suchy spray teksturyzujący o mocnym utrwaleniu. 

Nasze bestsellery

Sprawdź produkty najczęściej wybierane przez naszych Klientów.

Podobne artykuły

Sklep Maniewski

Zajrzyj do naszego sklepu i skorzystaj z darmowej dostawy dla zamówień powyżej 149 zł

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner