31 maja nasze biuro będzie nieczynne, zapraszamy do kontaktu 3 czerwca

Search
Close this search box.

Włosy niskoporowate – jak o nie dbać?

Chcesz dobrać odpowiednią kurację pielęgnacyjną? Zwróć uwagę nie tylko na kolor czy strukturę, ale również na ich porowatość. Dzięki temu dobierzesz takie kosmetyki, które będą dla Twojego typu włosów najskuteczniejsze.

Włosy niskoporowate, choć generalnie zdrowe, są z reguły odporne na stylizację, nie układają się zbyt dobrze i mają problem z chłonięciem wody. Mają też mocne strony. Są mniej odporne na zniszczenia i oporne w oddawaniu właściwości odżywczych. W ich przypadku nie potrzebujesz tak intensywnej kuracji, jakiej wymagają wysokoporowate.

Należy jednak zwracać uwagę, żeby nie obciążać włosów np. kosmetykami, które mają w swoim składzie silikony. Dobrze jest wybierać produkty o lekkiej konsystencji, dzięki której włosy nie będą wyglądały na „zmęczone” i „wczorajsze”. W takim przypadku doskonale sprawdzą się odżywki w sprayu – sprawdź np. BIOACTIVE SPRAY VOLUME-UP lub REPAIR. Od tych produktów możesz zaczynać codzienną pielęgnację. Szybko zobaczysz efekty, a włosy będą podniesione u nasady i będą zachowywały wrażenie „sypkości” przez cały dzień.

Photo by Roberto Nickson on Unsplash

Nasze bestsellery

Sprawdź produkty najczęściej wybierane przez naszych Klientów.

Podobne artykuły

Sklep Maniewski

Zajrzyj do naszego sklepu i skorzystaj z darmowej dostawy dla zamówień powyżej 149 zł

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner