31 maja nasze biuro będzie nieczynne, zapraszamy do kontaktu 3 czerwca

Search
Close this search box.

Zapraszamy do Palm Motel – letnie inspiracje Macieja Maniewskiego

Lato to czas, kiedy naprawdę możecie poszaleć. Zachęcamy Was do szukania inspiracji w teledyskach lat 80.i 90.  Czy to oldschool? Dajcie się zaskoczyć i sprawdźcie, jak Maciej Maniewski przepisuje klasykę stylizacji na nowo.

Wyobraźcie sobie zalaną słońcem plaże, morską wodę, piasek i magnetyczne zachodzące słońce. Ten kontakt z naturą nie wyklucza inspiracji wakacyjnymi kurortami, gdzie energia zasilana jest imprezą i neonami. Kiedy przetłumaczymy te inspiracje na język fryzjerstwa mamy specyficzne fryzury, łączące lekkość strzępienia włosów z ciężką podstawą. Ich zaletą jest dowolność stylizacji. Wszystko zależy od Waszego nastoju. Raz fryzura może być klasyczna, gładka, a po chwili może zmienić się w zadziorną propozycję z pazurem.

 

Kolory? Połączenie skrajności – tzn. nowy wymiar ciepłych odcieni na chłodnej podstawie. Zapytajcie o to swojego stylistę, będzie wiedział, co robić. W świecie koloryzacji doskonale sprawdza się wariacja na bazie ultrafioletu, symbolu tajemniczości, magii, władzy. Technika przenikania się pasm może być dopasowana do włosów zarówno ciemnych, jak i jasnych. W połączeniu z promieniami słońca da zniewalający efekt.

 

W przypadku upięć pamiętajcie, że im lżej, tym lepiej. Kochamy słońce, ale włosy latem wymagają szczególnej pielęgnacji. Podstawą udanej stylizacji jest więc nawilżenie i ochrona przed promieniami. Jeśli szukacie idealnych produktów zajrzyjcie do naszego sklepu on-line.

Polecane produkty na lato:

  • Nawilżająca maska HYDRA: www.sklep.maniewski.pl/hydra-maska-500

Nasze bestsellery

Sprawdź produkty najczęściej wybierane przez naszych Klientów.

Podobne artykuły

Sklep Maniewski

Zajrzyj do naszego sklepu i skorzystaj z darmowej dostawy dla zamówień powyżej 149 zł

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner