31 maja nasze biuro będzie nieczynne, zapraszamy do kontaktu 3 czerwca

Search
Close this search box.

2 dni z Akademią Maniewski i farbami FARMAGAN

Tylko systematyczne szkolenia są gwarancją zawodowego rozwoju. Dlatego z myślą o potrzebach fryzjerów w całym kraju przygotowaliśmy specjalny program szkoleniowy, na który złoży się seminarium i specjalistyczny warsztat. Nie warto uczyć się na własnych błędach, kiedy można korzystać z doświadczeń innych. Jeśli się uczyć to od najlepszych – podkreśla Maciej Maniewski, inicjator przedsięwzięcia.

Wykorzystując możliwości innowacyjnych produktów FARMAGAN, instruktorzy Akademii Maniewski pokażą, w jaki sposób można przekraczać granice tradycyjnego fryzjerstwa.

DZIEŃ 1: SEMINARIUM

Część seminaryjna składa się z pięciu paneli tematycznych związanych z poszczególnymi liniami produktów FARMAGAN. Preparaty zaskakują naturalnym składem np. zawartością kwasu hialuronowego, kolagenem, a także witaminami B6 i PP (niacyna). Nie zawierają parabenów, a także szkodliwych substancji takich jak SLES i SLS. Dlaczego są tak wyjątkowe? Dowiecie się tego podczas 5 paneli, które przygotowali dla Was instruktorzy.

SUPERLATIVE
Panel prezentuje działanie innowacyjnej Wody do farb i różnicę między farbami z amoniakiem i bez. Instruktorzy odkrywają tajemnice bezpiecznego tonowania, repigmentacji i prepigmenatacji

PERFORMANCE TECH
Panel służy wskazaniu różnic między preparatami rozjaśniającymi. Rozmawiamy o skutecznej dekoloryzacji i tak modnych w ostatnich sezonach refleksach.

HS3
Panel ma na celu prezentację trzech innowacyjnych usług pielęgnacyjnych bazujących na zawartej w produktach z linii HS3 naturalnej keratynie, dzięki którym można m.in. prostować włosy, podkreślić skręt, lub odbudować włosy.

BIOACTIVE
Panel koncentruje się na zagadnieniach pielęgnacji (szampony, boostery, ampułki)

BIOACTIVE TREATMENT
Panel poświęcony jest specjalistycznej pielęgnacji i zagadnieniom leczenia problemów skóry głowy.

DZIEŃ 2: WARSZTATY

Jak sprostać największym wyzwaniom stojącym przed kolorystami korzystając z wyjątkowych produktów marki FARMAGAN? Przekonacie się podczas warsztatów z koloryzacji produktami z linii Superlative i Performance Tech. Instruktorzy koncentrują się na koloryzacji oraz pielęgnacji.

Koszt poniedziałkowych warsztatów to 700zł netto. W cenie oprócz obowiązkowego Certyfikatu Akademii Maniewski zestaw wybranych farb marki FARMAGAN w prezencie 🙂

Wstęp na niedzielne Seminarium jest bezpłatny. Z powodu ograniczonej ilości miejsc wymagana jest rezerwacja na tej stronie – organizatorzy skontaktują się z wybranymi kursantami.

Informacje na temat terminów szkoleń oraz zapisów na stronie Akademii Maniewski.

Nasze bestsellery

Sprawdź produkty najczęściej wybierane przez naszych Klientów.

Podobne artykuły

Sklep Maniewski

Zajrzyj do naszego sklepu i skorzystaj z darmowej dostawy dla zamówień powyżej 149 zł