Skip to content

Mistrzowskie strzyżenia i koloryzacje!

Akademia Maniewski to kreatywne, profesjonalne szkolenia z zakresu stylizacji i fryzjerstwa, które prowadzone są przez wybitnych instruktorów marki Maniewski, nad którymi czuwa sam mistrz Maciej Maniewski. Akademię tworzą pasjonaci kreowania fryzur, perfekcjoniści w swoim zawodzie, którzy pragną dzielić się swoją długoletnią wiedzą i inspirować waszą twórczą pracę na wielu polach sztuki fryzjerskiej.

W czasie szkoleń spróbujemy obudzić w was miłość i pasję do tego zawodu, poprzez efektowne tworzenie stylizacji we wszystkich dziedzinach fryzjerstwa od precyzyjnych strzyżeń klasycznych, poprzez innowacyjne techniki koloryzacji po perfekcyjne wykończenia fryzur.

Mamy także propozycję dla zaawansowanych stylistów, aby wzięli udział w mistrzowskim szkoleniu MASTER pod okiem Macieja Maniewskiego, które będzie kreatywnym wykorzystaniem niebanalnych strzyżeń i najnowszych technik koloryzacji.

Zachęcamy również do skorzystania z oferty szkoleń indywidualnych prowadzonych przez Instruktorów Akademii Maniewski od poniedziałku do czwartku w Krakowie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu uzyskania szczegółów oraz rezerwacji terminów.

Klienci marki Farmagan mają możliwość korzystania ze szkoleń Akademii Maniewski z pakietu liniowego wynikającego ze współpracy. Więcej informacji znajdziesz na stronie Farmagan lub pod nr telefonu +48 502 279 999

Po spotkaniach z nami na pewno poczujesz się pewniej w swoim zawodzie i odniesiesz szybciej sukces.

18.01.2021 NOWY KALENDARZ SZKOLEŃ

STRZYŻENIA I KOLORYZACJE

NA KAŻDYM POZIOMIE ZAAWANSOWANIA

STRZYŻENIA

KOLORYZACJE

PAKIETY

SILVER CUT
(1 DZIEŃ)

790,00 zł

Szkolenie w klarowny sposób pokazuje, jak podejmować podstawowe decyzje przed i w trakcie strzyżenia. Skoncentrujemy się na takich zagadnieniach, jak obsługa klienta, rozmowa z nim, odpowiedni dobór fryzury.

29.11.2020 / Kraków

SILVER COLOR
(1 DZIEŃ)

790,00 zł

To idealne szkolenie dla osób zaczynających przygodę z fryzjerstwem, jak również tych, którzy wracają po latach przerwy do zawodu i chcą przypomnieć sobie podstawowe zasady koloryzacji.

30.11.2020 / Kraków

CUT & COLOR SILVER
(PAKIET 2 DNI)

1400,00 zł (oszczędzasz 180 zł)

Pakiet szkoleń Silver Cut oraz Silver Color trwający dwa dni. Cena regularna poza pakietem to 1580 zł - w pakiecie taniej o 180 zł!

29-30.11.2020 / Kraków

GOLD CUT
(1 DZIEŃ)

990,00 zł

Kolejny krok to złoty krok! Szkolenie wprowadza w zaawansowany program tworzenia linii ciecia i gradacji. Świadome i w pełni kontrolowane budowanie kształtu to kolejny etap budowania funkcjonalnego i kreatywnego warsztatu.

26.10.2020 / Warszawa

GOLD COLOR
(1 DZIEŃ)

990,00 zł

Koloryzacja to kopalnia tajemnic. Sprawimy, abyś poruszał się w świecie kolorów bez niewiadomych. Szkolenie skupia się na manualnym aspekcie pracy. Pokażemy, jak wykonać idealne rozjaśnienie, jak zrepigmentować włosy, aby nie pojawiły się niespodzianki podczas przyciemniania, jak np. nierówny czy zielony odcień włosów

25.10.2020 / Kraków

CUT & COLOR GOLD (PAKIET 2 DNI)

1700,00 zł (oszczędzasz 280 zł)

Pakiet szkoleń Gold Cut oraz Gold Color trwający dwa dni. Cena regularna poza pakietem to 1980 zł - w pakiecie taniej o 280 zł!

BRAK WOLNYCH TERMINÓW

PLATINIUM CUT
(2 DNI)

1690,00 zł

Zapraszamy do świata rozbudowanych i zaawansowanych technik cięć. Kreatywna, ale zarazem wygodna w odtworzeniu fryzura zawsze oznacza sukces! Każdy fryzjer dzięki większej dawce wiedzy, zachęceniu do kreatywności, zwiększeniu precyzji wznosi się na poziom Platynowej jakości.

BRAK WOLNYCH TERMINÓW

PLATINIUM COLOR
(1 DZIEŃ)

1190,00 zł

Szkolenie to kolejny poziom wiedzy, który wprowadza w realia praktycznej części koloryzacji przy wykorzystaniu kontrastowych działań, paneli, rozjaśniania czy dekoloryzacji. To etap realizowania zamierzeń, które pozostawały wcześniej w sferze fantazji pod okiem doświadczonego instruktora.

BRAK WOLNYCH TERMINÓW

CUT & COLOR PLATINIUM
(PAKIET 3 DNI)

2580,00 zł (oszczędzasz 300 zł)

Pakiet szkoleń Platinium Cut oraz Platinium Color trwający trzy dni. Cena regularna poza pakietem to 2880 zł - pakiet tańszy o 300 zł!

BRAK WOLNYCH TERMINÓW

MISTRZOWSKIE CIĘCIA (3 DNI)

2990,00 zł
(poza pakietem 3470,00 zł)

Szkolenie łączy teorię z rozbudowanymi warsztatami praktycznymi. Trzy dni intensywnej pracy z instruktorem wprowadzą od podstaw w zagadnienia techniczne wszystkich technik i sekrety budowania kształtów w przestrzeni. Uczestnicy wykonają strzyżenia zarówno na główkach treningowych, jak i na modelkach przy użyciu wszystkich poznanych technik.

17-18-19.10.2020 / Warszawa

MISTRZOWSKIE KOLORYZACJE
(3 DNI)

2690,00 zł
(poza pakietem 2970,00 zł)

Szkolenie z koloryzacji w pigułce. Najbardziej skondensowana forma przekazywania wiedzy z zakresu koloryzacji chemicznej od teoretycznej i praktycznej strony. Szkolenie dedykowane fryzjerom na każdym poziomie (nie dla uczniów zawodu). Program skupia się na poprawnym doborze techniki oraz analizie kolorystycznej klientki, a następnie umiejętnym wykorzystaniu wiedzy od strony praktyczne. To trzy dni intensywnej pracy obejmujące wykonanie kilku koloryzacji pod okiem instruktora.

18-19-20.10.2020 / Kraków

002

CUT 1

990,00 zł

LINIA

Strzyżenie klasyczne jako precyzyjna forma w codziennej pracy fryzjera

BRAK WOLNYCH TERMINÓW

Zapraszamy na nowe szkolenie SILVER CUT

CUT 2

1290,00 zł

LINIA – GRADACJA

Strzyżenie klasyczne jako precyzyjna forma w codziennej pracy fryzjera

BRAK WOLNYCH TERMINÓW

Zapraszamy na nowe szkolenie GOLD CUT

CUT 3

LINIA – GRADACJA – CIENIOWANIE

Strzyżenie klasyczne jako precyzyjna forma w codziennej pracy fryzjera

27-28.09.2020 / Kraków

COLOR 1

Zagadnienia z zakresu koloryzacji inspirowanych najnowszymi trendami i technikami

BRAK WOLNYCH TERMINÓW

Zapraszamy na nowe szkolenie SILVER COLOR

COLOR 2

Zagadnienia z zakresu zaawansowanych koloryzacji inspirowanych najnowszymi trendami i technikami

BRAK WOLNYCH TERMINÓW

Zapraszamy na nowe szkolenie GOLD COLOR

COLOR 3

DWUDNIOWE SZKOLENIA: BLONDY + SZAROŚCI ICE&COLD + RUDOŚCI

Zaawansowane techniki koloryzacji. Rozszerzona analiza kolorystyczna, dzięki której dobierzesz odpowiedni kolor włosów, makijażu oraz ubioru do typu urody klientki. Szkolenie dedykowane kolorystom na poziomie zaawansowanym.

BRAK WOLNYCH TERMINÓW

Zapraszamy na nowe szkolenie PLATINIUM COLOR

SZKOLENIA

DLA ZAAWANSOWANYCH

MASTER
(2 DNI)

2490,00 zł

Mistrzowskie wykorzystanie doskonałych technik strzyżeń i koloryzacji

BRAK WOLNYCH TERMINÓW

MASTER PRO
(4 DNI)

3900,00 zł

Mistrzowskie wykorzystanie doskonałych technik strzyżeń i koloryzacji

BRAK WOLNYCH TERMINÓW

PERFECT BLONDE
(2 DNI)

2290,00 zł

Szkolenie dostarcza kompleksowej wiedzy umożliwiającej wykonanie perfekcyjnego blondu. Instruktor skupia się na sposobach korzystania z farb rozjaśniających. Nie tylko opisuje ich działanie, ale udziela wskazówek, w jakich przypadkach należy ich używać.

15-16.11.2020 / Kraków

SZKOLENIA INDYWIDUALNE

Jeśli cenisz sobie indywidualne podejście i zależy Ci na maksymalizacji efektów, to propozycja dla Ciebie. Samodzielnie określasz zakres i charakter szkolenia. Instruktorzy Akademii Maniewski przygotowują program z uwzględnieniem konkretnych zagadnień, które wskażesz. Czas i energia instruktora w 100% są skoncentrowane na osobie szkolącej się. To znacznie zwiększa efektywność nauki i przyspiesza osiągnięcie zamierzonego celu.

CHARAKTER SZKOLENIA
Szkolenie może składać się z części teoretycznej wraz z prezentacją multimedialną oraz części praktycznej lub wyłącznie praktycznej. Przewidujemy możliwość wyboru pracy na modelkach lub główkach fryzjerskich w zależności od stopnia zaawansowania.

ZAKRES SZKOLEŃ INDYWIDUALNYCH
• CUT – szkolenie ze strzyżeń damskich
• CUT MAN – szkolenie ze strzyżeń męskich
• COLOR – szkolenie z koloryzacji
• FINISH – szkolenie z upięć, stylizacji, modelowania włosów

REZERWACJA

Rezerwacją, po uprzednim kontakcie z Opiekunem Akademii pod adresem akademia@maniewski.pl, jest wpłata minimum 50% kwoty na 30 dni przed datą szkolenia na konto: M Klub Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa 14 1240 1444 1111 0010 6932 7156. W tytule przelewu należy podać: imię i nazwisko kursanta, temat oraz datę szkolenia. Pozostałą kwotę należy przelać nie później niż dwa tygodnie przed datą szkolenia. Prosimy o przesłanie potwierdzeń wpłat na adres akademia@maniewski.pl
Oferujemy możliwość wystawienia faktury VAT. Prosimy o przesłanie danych do FV wraz z potwierdzeniem przelewu.

Na szkolenia prosimy o zabranie własnego sprzętu fryzjerskiego. Podczas szkoleń korzystamy z profesjonalnych kosmetyków marki FARMAGAN.

Zależnie od zebranej grupy kursantów, zastrzegamy możliwość zmiany ilości prowadzących Instruktorów. W przypadku niestawienia się kursanta na uprzednio zarezerwowanym szkoleniu istnieje możliwość zwrotu maksymalnie 50% ceny szkolenia.

KRAJOWY FUNDUSZ SZKOLENIOWY

W Akademii Maniewski jest możliwość skorzystania z dofinansowania na szkolenia fryzjerskie finansowane ze środków Krajowego Funduszu
Szkoleniowego. Informujemy, że zgodnie z Regulaminem Akademii Maniewski o możliwości wzięcia udziału w szkoleniu organizowanym przez Akademię Maniewski ze środków przyznanych przez Krajowy Fundusz Szkoleniowy (KFS) wymagane jest dopełnienie wszelkich formalności na miesiąc przed datą szkolenia.

Decydując się na udział w szkoleniu Klient akceptuje Regulamin szkoleń.

SPRZĘT FRYZJERSKI

Sprzęt fryzjerski marki Panasonic używany w trakcie szkoleń:

SKLEP MANIEWSKI

Zajrzyj do naszego sklepu internetowego i skorzystaj z darmowej dostawy od 149 zł

Dołącz do nas

Razem z naszymi ekspertami przygotowujemy dla Ciebie specjalny newsletter. Sekrety pielęgnacji, inspiracje, podpowiedzi — wszystko, co chcesz wiedzieć o włosach w jednym miejscu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych przez M KLUB Sp. z. o. o. sp. k. w celu wysyłki treści marketingowych.