4 sposoby na skuteczne nawilżenie

Czy Twoje włosy łatwo się łamią, a końcówki są rozdwojone, trudno je rozczesać, są szorstkie w dotyku, pozbawione blasku, a w dodatku często się puszą i elektryzują? Jeśli odpowiedź brzmi TAK, potrzebujesz rewolucji w domowej pielęgnacji. Sprawdź, jakie produkty polecają nasi styliści.

1. MASKA HYDRA KUP W SKLEPIE MANIEWSKI

Maska nawilżająca do włosów przesuszonych z zawartością kwasu hialuronowego doskonale nawilża i odżywia włosy, dzięki czemu są lśniące i zdrowe. Wystarczy, że niewielką ilość preparatu naniesiesz na mokre włosy i pozostawisz na ok. 5-10 min. W celu wzmocnienia działania zaleca się dodanie kilku kropel HYDRA Elixir Moisturizing Booster.

2. SZAMPON HYDRA KUP W SKLEPIE MANIEWSKI

 Dba nie tylko o Twoje włosy, ale również o skórę głowy. Doskonale sprawdza się również w podróży.

3. Olejek Hydra KUP W SKLEPIE MANIEWSKI

Intensywnie nawilża. Zabezpiecza włosy prze utratą wody, nadaje im miękkość i delikatność. Dodatkowo ułatwia rozczesywanie.

4. Booster Hydra KUP W SKLEPIE MANIEWSKI

Eliksir nawilżający do włosów z kwasem hialuronowym, przeznaczony do włosów suchych i zniszczonych z zawartością kwasu hialuronowego. Intensywnie nawilża i regeneruje suche włosy.

Zawarte w kosmetykach wyselekcjonowane składniki takie jak: kolagen, kwas hialuronowy, a także pantenol zapewniają włosom dogłębną regenerację, odżywienie, a także nawilżenie, które jest niezbędne do prawidłowego wzrostu włosów, a także ich zdrowia i pięknego wyglądu

Bioactive Hair Care to profesjonalna linia produktów do pielęgnacji. Wszystkie produkty linii Bioactive Hair Care są testowane na obecność niklu, kobaltu oraz chromu, palladu i rtęci, głównych metali odpowiedzialnych za reakcje uczuleniowe skóry. Nie zawierają SLES (Sodium Lauryl Ether Sulfate) oraz SLS (laurylosiarczan sodu).

Podobne wpisy