31 maja nasze biuro będzie nieczynne, zapraszamy do kontaktu 3 czerwca

Search
Close this search box.

9.NETIA OFF CAMERA z udziałem marki MANIEWSKI

Pierwszy fryzjer polskiego kina – tak zwykło się mówić o Macieju Maniewski. Tym razem eksperta od metamorfoz do współpracy zaprosił Festiwal NETIA OFF CAMERA.

Na 10 dni Kraków zamieni się w stolicę kina niezależnego. Ponad 300 filmowców z całego świata zjawi się pod Wawelem, aby promować swoje produkcje i rozmawiać o sytuacji w branży. Od 29 kwietnia również zespół Macieja Maniewskiego aktywnie angażuje się w festiwalowego życie. Marka opiekuje się włosami gwiazd 9.edycji imprezy.

Obok kina w tym roku mocno reprezentowaną branżą jest również moda. Swoją obecność w Krakowie potwierdziła m.in. Anja Rubik, a także grające w filmie „Modelka”: Maria Palm i Charlotte Tomaszewska. Co będzie działo się na ich głowach? O szczegółach będziemy donosić w kolejnych komunikatach.

Maciej Maniewski od lat pracuje z filmowcami. Wspierał ich na planie takich produkcji, jak m.in.: „Pod mocnym Aniołem” (reż. Wojciech Smarzowski), „Warsaw by Night” (reż. Natalia Koryncka-Gruz), „Chemia” (reż. Bartek Prokopowicz), przygotowywał również Agatę Kuleszę i Gabrielę Muskałę do ról w filmie „Moje córki krowy” – film zobaczymy podczas 9.NETIA OFF CAMERA w Konkursie Polskich Filmów Fabularnych. Festiwal trwa od 29 kwietnia do 8 maja.

Nasze bestsellery

Sprawdź produkty najczęściej wybierane przez naszych Klientów.

Podobne artykuły

Sklep Maniewski

Zajrzyj do naszego sklepu i skorzystaj z darmowej dostawy dla zamówień powyżej 149 zł

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner