2 maja nasze biuro będzie nieczynne, zapraszamy do kontaktu 6 maja

Maniewski i Richter w ICE Kraków

Inspirujący się zarówno Beatlesami, Bachem, jak i punk rockiem czy ambientem, łączy barokowe piękno z minimalistyczną metodologią i wiąże klasyczną orkiestrę z nowoczesną technologią – Max Richter wystąpi w Krakowie. Partnerem cyklu ICE Classic kolejny raz jest marka Maniewski.

Max Richter jest jednym z najbardziej płodnych artystów swojego pokolenia. Kompozytor, pianista, producent, autor remiksów, współpracownik nadzwyczajny – jego twórczość wymyka się próbom zdefiniowania jego osoby. Do tej pory stworzył monumentalny dorobek, na który składa się muzyka koncertowa, opery, balety oraz instalacje wideo, a także wiele ścieżek dźwiękowych do filmów, sztuk teatralnych i programów telewizyjnych oraz seria entuzjastycznie przyjętych albumów solowych, na których znalazła się poezja i literatura.

Podczas majowego koncertu usłyszymy utwory zarówno z albumu „Recomposed by Max Richter: Vivaldi – The Four Seasons”, w którym muzyk wziął na warsztat słynne koncerty skrzypcowe Antonia Vivaldiego znane jako „Cztery pory roku”, jak i materiał z płyty „The Blue Notebooks”, gdzie Richter prezentuje nowoczesne brzmienia wykonane przy pomocy klasycznego instrumentarium.

Program idealnie pasuje do Krakowa – miasta nowoczesnego i tradycyjnego jednocześnie. Również Maciej Maniewski przygotował specjalną niespodziankę dla melomanów. Jaką? Przekonamy się już 1 maja w ICE w Krakowie.

Nasze bestsellery

Sprawdź produkty najczęściej wybierane przez naszych Klientów.

Podobne artykuły

Sklep Maniewski

Zajrzyj do naszego sklepu i skorzystaj z darmowej dostawy dla zamówień powyżej 149 zł

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner