ABC udanej metamorfozy

Marzysz o spektakularnej zmianie? Przeglądasz kolorowe pisma i szukasz inspiracji? Nie wiesz, w jakiej fryzurze będzie Ci do twarzy? Zdaj się na rady naszych ekspertów.

Perfekcyjne dopasowanie stylizacji do m.in. kształtu twarzy, struktury włosów, karnacji to dopiero początek. Pozostaje jeszcze kwestia doboru odpowiednich preparatów. Od ponad roku nasze salony stosują koloryzację z FARMAGAN POLSKA. Dzięki temu nasze metamorfozy są tak spektakularne.

Pokażcie nam, ile brunetek chce zostać blondynkami! To dowód na to, że małymi krokami jesteśmy w stanie zdziałać cuda. Droga z bardzo ciemnego brązu do złocistego blondu wcale nie musi być trudna. Udowodniła to Wiola Bojdo z salonu Maniewski w Krakowie. Drugie zdjęcie kolażu jest fazą przejściową.

W przypadku kolejnej pracy wioli duża ilość refleksów w chłodnym odcieniu pozwoliła na pozostawienie naturalnego odrostu. Do pielęgnacji zastosowano regenerującą serię BIOACTIVE REPAIR marki FARMAGAN.

Natalia Winiarska z salonu Maniewski w Warszawie swoje doświadczenia z kolekcji ICE&COLD przenosi na głowy klientek. Tym razem do pielęgnacji użyto kosmetyków z serii HS3

Nasze bestsellery

Sprawdź produkty najczęściej wybierane przez naszych Klientów.

Podobne artykuły

Sklep Maniewski

Zajrzyj do naszego sklepu i skorzystaj z darmowej dostawy dla zamówień powyżej 149 zł

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner