Z okazji Dnia Matki w ten weekend DARMOWA DOSTAWA dla wszystkich zamówień!

AKADEMIA MANIEWSKI na targach fryzjerskich w Katowicach

Maciej Maniewski i Adam Ślipko już w najbliższy weekend (25-26.11.2017) spotkają się z Wami podczas Festiwalu Fryzjerskiego Hair Fair 2017 w Katowicach. W programie seminarium znalazły się takie zagadnienia, jak sztuka precyzyjnego cięcia, awangardowe rozwiązania, profesjonalne techniki strzyżenia, światowe trendy.

Stosowanie zaawansowanych technik w tworzeniu klasycznych i aktualnych strzyżeń i stylizacji to podstawa profesjonalnego warsztatu. Akademia Maniewski i twórca jej programu – Maciej Maniewski – słyną z perfekcyjnego dopasowania stylizacji i techniki strzyżeń do pięciu najważniejszych punktów doboru (m.in. kształtu twarzy, struktury włosów, itp.). Zwieńczenie stylizacji, wiedza na temat technik wykończenia i modelowania fryzur oraz najmodniejsze upięcia sezonu to specjalność Adama Ślipko, który w Akademii Maniewski prowadzi szkolenia z zakresu FINISH. Z duetem Maniewski- Ślipko spotkacie się podczas targów dwukrotnie:
SOBOTA 11:45 – 30 minut
NIEDZIELA 11:00 – 30 minut

Do zobaczenia w Katowicach!

AKADEMIA MANIEWSKI to kreatywne, profesjonalne szkolenia z zakresu stylizacji i fryzjerstwa, które prowadzone są przez wybitnych instruktorów. Akademię Maniewski tworzą pasjonaci kreowania fryzur, perfekcjoniści w swoim zawodzie, którzy pragną dzielić się swoją długoletnią wiedzą i inspirować twórczą pracę na wielu polach sztuki fryzjerskiej. Zawód fryzjera to nie tylko nożyczki i cięcie, ale także zaangażowanie, precyzja i doskonały kontakt z klientem.

MACIEJ MANIEWSKI jest w branży fryzjerskiej od 1995 r. Swój pierwszy salon otworzył w zaadaptowanym garażu, teraz jego marka to symbol prestiżu. W salonach sygnowanych jego nazwiskiem pracują dziesiątki najzdolniejszych wychowanków Akademii Maniewski. Sam mistrz szkoli już nie tylko fryzjerów z Polski, ale i z całej Europy. Ekspert od metamorfoz z programu "Sablewskiej sposób na modę," prowadzący program "Afera Fryzjera," oraz przewodniczący jury w programie "Mistrzowskie cięcie." Choć jego żywiołem jest scena i telewizja, najlepiej spełnia się jako edukator.

ADAM ŚLIPKO zaczął pracować jako piętnastolatek. Mistrzowskim zmysłem i lekkością w kreowaniu fryzur dzieli się z gośćmi salonu Maniewski już od 13 lat. Pełni funkcję Dyrektora Salonu Maniewski w Katowicach. Jest również instruktorem Akademii Maniewski. Wielka pasja tworzenia i chęć ciągłego odkrywania towarzyszyły mu od najmłodszych lat. Jego upięcia uwielbiają gwiazdy. Stylizuje do sesji zdjęciowych, pokazów mody i teledysków.

Nasze bestsellery

Sprawdź produkty najczęściej wybierane przez naszych Klientów.

Podobne artykuły

Sklep Maniewski

Zajrzyj do naszego sklepu i skorzystaj z darmowej dostawy dla zamówień powyżej 149 zł

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner