fbpx

BLOG

Akademia Maniewski. Jak wybrać odpowiednie szkolenie?

14 marca 2019
0 Comments

Czym powinien kierować się kursant, chcąc wybrać idealne szkolenie dla siebie? Jak wygląda zróżnicowanie klientów pod względem „doświadczenia” na szkoleniach Akademii Maniewski? Sprawdź, co mają na ten temat do powiedzenia nasi instruktorzy.

Ważnym jest, aby dogłębnie przemyśleć, jakie są nasze oczekiwania i w jakim punkcie jesteśmy. Polecamy zrobić „fryzjerski rachunek sumienia” i wybrać odpowiedni poziom. Problem z ocenieniem wyjściowych umiejętności, szybko daje o sobie znać. Nie trać czasu i dokonuj prawidłowych ocen źródłowych, potem pójdzie zdecydowanie łatwiej. 

Jeśli chcesz wrócić do zawodu, jesteś początkującym fryzjerem z krótkim stażem lub pracujesz wiele lat, ale chcesz dowiedzieć się więcej na temat nowoczesnych technik, najlepiej zacznij szkolenie od pierwszego stopnia czyli Cut 1, Color 1. 

Jeśli pracujesz już od kilku lat jako samodzielny fryzjer, chcesz uzupełnić wiedzę na poziomie średniozaawansowanym, zapoznaj się z programem szkoleń Cut 2, Color 2

Jeśli chodzi o strzyżenia, to Cut 3 jest idealną propozycją dla mocno zaawansowanych.  To szkolenie dwudniowe. Instruktorzy i kursanci pracują na trzech długościach włosów. Adepci fryzjerstwa odtwarzają 1:1 prace instruktora.

 Wisienkami na torcie w programie Akademii są szkolenia z naszym Mistrzem Maciejem Maniewskim. W ramach programu Master łączymy strzyżenia z koloryzacją. Kursanci wykonują pełną metamorfozę, współpracując z modelkami. Mam przyjemność razem z Natalią Staniszewską prowadzić część związaną z koloryzacją. Nowość to również „Mistrzowskie cięcie”, szkolenie, które Maciej prowadzi w części strzyżeń damskich, a Daniel Różana, Amadeusz Foryś, Robert Persiński odpowiadają za strzyżenia męskie. 

Zawsze możesz też spotkać się z naszymi instruktorami i porozmawiać. Najbliższa okazja nadarzy się już na początku kwietnia. Akademia przygotowała specjalny pokaz swojej kolekcji. Więcej informacji znajdziecie na: www.hairmshow.pl


Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera

Wpisz swój e-mail