Z okazji Dnia Matki w ten weekend DARMOWA DOSTAWA dla wszystkich zamówień!

Akademia Maniewski. Jak wybrać odpowiednie szkolenie?

Czym powinien kierować się kursant, chcąc wybrać idealne szkolenie dla siebie? Jak wygląda zróżnicowanie klientów pod względem „doświadczenia” na szkoleniach Akademii Maniewski? Sprawdź, co mają na ten temat do powiedzenia nasi instruktorzy.

Ważnym jest, aby dogłębnie przemyśleć, jakie są nasze oczekiwania i w jakim punkcie jesteśmy. Polecamy zrobić „fryzjerski rachunek sumienia” i wybrać odpowiedni poziom. Problem z ocenieniem wyjściowych umiejętności, szybko daje o sobie znać. Nie trać czasu i dokonuj prawidłowych ocen źródłowych, potem pójdzie zdecydowanie łatwiej. 

Jeśli chcesz wrócić do zawodu, jesteś początkującym fryzjerem z krótkim stażem lub pracujesz wiele lat, ale chcesz dowiedzieć się więcej na temat nowoczesnych technik, najlepiej zacznij szkolenie od pierwszego stopnia czyli CUT 1, COLOR 1. 

Jeśli pracujesz już od kilku lat jako samodzielny fryzjer, chcesz uzupełnić wiedzę na poziomie średniozaawansowanym, zapoznaj się z programem szkoleń CUT 2, COLOR 2

Jeśli chodzi o strzyżenia, to CUT 3 jest idealną propozycją dla mocno zaawansowanych.  To szkolenie dwudniowe. Instruktorzy i kursanci pracują na trzech długościach włosów. Adepci fryzjerstwa odtwarzają 1:1 prace instruktora.

Wisienkami na torcie w programie Akademii są szkolenia z naszym Mistrzem Maciejem Maniewskim (MASTER) oraz Dyrektor Kreatywną Akademii Maniewski Anną Sadowską (COLOR 3 i MASTER). W ramach programu MASTER łączymy strzyżenia z koloryzacją. Kursanci wykonują pełną metamorfozę, współpracując z modelkami. Podczas szkolenia COLOR 3 z kolei opanujesz m.in. rozszerzoną analizę kolorystyczną, dzięki której dobierzesz odpowiedni kolor włosów, makijażu oraz ubioru do typu urody klientki.

Nasze bestsellery

Sprawdź produkty najczęściej wybierane przez naszych Klientów.

Podobne artykuły

Sklep Maniewski

Zajrzyj do naszego sklepu i skorzystaj z darmowej dostawy dla zamówień powyżej 149 zł

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner