31 maja nasze biuro będzie nieczynne, zapraszamy do kontaktu 3 czerwca

Search
Close this search box.

Azymut na kolor…

Wariacje na bazie ultrafioletu, chłodne blondy, geometryczne rudości – jeśli szukasz inspiracji, przypominamy propozycje z kolekcji „Azymut”. Fryzury to efekt współpracy Macieja Maniewskiego, instruktorów Akademii Maniewski i mistrzów z Hair M Club. 

W kulturze japońskiej gejsze uznawano za ambasadorki sztuki, wykształcone artystki zajmujące się muzyką, teatrem i kaligrafią. Urban Geisha to kobieta silna, hipnotyzująca, zdecydowana. Na wybiegach wciąż królują wariacje na bazie ultrafioletu – to symbol tajemniczości, magii, władzy. Specjalna technika zastosowana w tym przypadku jest dopasowana do włosów zarówno ciemnych, jak i jasnych.

W kolekcji dominują geometria i kontrast jako klasyczne formy. Niebywałym w sylwetce Miss Robot jest plastyczność i wielofunkcyjność kształtu oraz koloru. Kobiety mogą bawić się uczesaniem, tworząc za każdym razem inną fryzurę: odważną, koktajlową, lekką, efemeryczną. Czasem wystarczy przesunąć przedziałek o kilka centymetrów. Kolorystyka jest chłodna, mocna, klasyczna. Zaproponowane poziomy wydają się kontrastować ze sobą, jednak zaplanowane są w sposób decydujący o miękkim i swobodnym efekcie.

Na kolejnym biegunie znalazł się styl Retro. To powrót do okresu powojennego, czyli lat 50. Strzyżenie zachowuje objętość podstawy włosów dzięki cieniowaniu wykonanemu na koronie głowy.

Kolejnym ciekawym elementem fryzury jest grzywka, element dysproporcji. Geometria przełożyła się na wykonanie podziałów do koloryzacji i dwukolorową stylizację.

Premiera nowej kolekcji już na początku kwietnia podczas poznańskich targów LOOK. Więcej informacji znajdziecie na: www.hairmshow.pl

Nasze bestsellery

Sprawdź produkty najczęściej wybierane przez naszych Klientów.

Podobne artykuły

Sklep Maniewski

Zajrzyj do naszego sklepu i skorzystaj z darmowej dostawy dla zamówień powyżej 149 zł