Bądź jak Brigitte Bardot!

Lekkie, niedbałe i nieprawdopodobnie seksowne – z takich fryzur słynęła Brigitte Bardot. Jak wyczarować uczesanie w stylu francuskiej gwiazdy? Skorzystajcie z naszych rad.

Czego potrzebujecie?

1. Dobry lakier: np. Dreamfix z linii Hair Manya.

Mocno utrwala, doskonale sprawdza się przy precyzyjnych, misternie układanych konstrukcjach. Szybko schnie, nie pozostawia osadu. Nadaje włosom objętość i połysk.

Dreamfix w Sklepie Maniewski

2. Pianka dodająca objętość: np. MORE INSIDE Volume Boosting Mousse

Idealna do tworzenia pełnych objętości. Gwarantuje efekt nabłyszczenia i rozdzielenia włosów.

Volume Boosting Mousse w Sklepie Maniewski

3. Kultowa okrągła szczotka marki Maniewski

Czarna szczotka w Sklepie Maniewski / Biała szczotka w Sklepie Maniewski

Niedbały kok

Po umyciu włosów zastosuj piankę nadającą objętość. Następnie wysusz włosy. Zwiąż je w kucyk bardzo wysoko na głowie, pozostawiając z przodu luźne pasma i symetryczny przedziałek. Poszczególne pasma natapiruj, utrwal lakierem i ułóż na kształt kuli. Na końcu jeszcze raz spryskaj całość lakierem do włosów. Jeśli chcesz, możesz fryzurę ozdobić modną opaską.

Chaos bez ograniczeń

W umyte i lekko podsuszone włosy wgnieć piankę do włosów nadającą objętość. Poszczególne pasma nawiń na wałki. Gdy nie masz czasu, a zależy Ci na szybkim efekcie, możesz skorzystać też z okrągłej szczotki marki Maniewski. Fryzura nabierze objętości, a efekt będzie trwalszy. Gdy włosy będą już suche, poprowadź na środku równy przedziałek. Boczne pasma mają pozostać gładkie, natomiast tył natapiruj. Całość utrwal lakierem.

Podobne wpisy