31 maja nasze biuro będzie nieczynne, zapraszamy do kontaktu 3 czerwca

Search
Close this search box.

Bezpieczna, wygodna i inteligentna – przestrzeń idealna

Innowacyjne rozwiązania, które przekładają się na codzienny komfort zawsze były dla nas ważne. Maciej Maniewski wdraża je od lat w swoich salonach, a testuje we własnym domu. Na blogu dzielimy się z Wami doświadczeniami i patentami, które sprawdziły się w obu przestrzeniach.

Ostatnio dom często staje się również miejscem pracy. Dzięki dostępnym na rynku rozwiązaniom można sobie pomóc i łatwiej odnaleźć się w nowej rzeczywistości, zwiększając efektywność i wygodę pracy. Bezprzewodowe sterowanie oświetleniem można wprowadzić bez kucia ścian i okablowania. Zestawy są łatwe w montażu i pozwalają kontrolować oświetlenie.

Kolejny ważny aspekt zmieniającej się rzeczywistości to oszczędność. Kiedy „jutro” staje się niepewne, poszukujemy sposobów na redukcję wydatków w długofalowych perspektywach. Niepewność ekonomiczna sprawia, że  zmniejszeniem rachunków za media przy zachowaniu komfortu domowników staje się priorytetem. Nadzór nad poziomem zużycia energii, powiadomienia w przypadku wystąpienia anomalii jest bardzo istotne. Dzięki gniazdom connected i aplikacji Home+Control możecie kontrolować zużycie energii i wiedzieć, które urządzenia są podłączone do zasilania.

Nasz dom może szybko nauczyć się naszego podejścia i filozofii życia. Inteligentne rozwiązania pamiętają nasze preferencje. Możemy z łatwością uruchamiać opracowane z domownikami zapisane wcześniej scenariusze.  Wtedy niezależnie od okoliczności, dom będzie gotowy na przykład na nasz powrót. Zapomnimy o sytuacji, kiedy wracamy do pustego, wygaszonego mieszkania. Nie będziemy też przepłacać za rachunki, zostawiając włączone światło.

Kontrola nad przestrzenią powinna być tez wygodna. Dlatego Maciej Maniewski wybrał rozwiązania Legrand Netatmo kompatybilne z asystentem głosowym Apple Siri, Google Assistant i Amazon Alexa. Może sterować urządzeniami w domu dzięki intuicyjnej aplikacji w smartfonie. Nie musi już odrywać się od komputera, chcąc zgasić światło w danym pomieszczeniu.

Inteligentne domy powoli stają się naszym standardem. Prognozy są jednoznaczne. Wartość rynku urządzeń inteligentnego domu do 2025 roku ma wzrosnąć z 78,3 miliardów USD do 135,3 miliardów.

Nasze bestsellery

Sprawdź produkty najczęściej wybierane przez naszych Klientów.

Podobne artykuły

Sklep Maniewski

Zajrzyj do naszego sklepu i skorzystaj z darmowej dostawy dla zamówień powyżej 149 zł