31 maja nasze biuro będzie nieczynne, zapraszamy do kontaktu 3 czerwca

Search
Close this search box.

Bioactive Naturalis – nowy wymiar pielęgnacji

Bogactwo naturalnych składników odżywczych i opakowania przyjazne dla środowiska. Z przyjemnością przedstawiamy nową nazwę kosmetyków z kaszmirową keratyną — poznajcie BIOACTIVE NATURALIS.

Od 2019 roku Farmagan rozpoczął współpracę z Marevivo. Stowarzyszenie walczy o obronę morza i jego zasobów, od ponad 30 lat angażując się w kampanie i działania mające na celu zaangażowanie i podniesienie świadomości społecznej na temat znaczenia ochrony gatunków morskich i ekosystemów. Efektem tej współpracy są ekologiczne opakowania kosmetyków. 

Z tego powodu Bioactive HS3 zmienia nazwę na BIOACTIVE NATURALIS, która lepiej oddaje charakter produktów, zwracając uwagę na naturalne składniki oraz opakowania przyjazne dla środowiska. Tak ceniona formuła kosmetyków pozostaje bez zmian, poszerzając jednocześnie ofertę o nowy, ulepszony szampon przygotowujący, który zawiera 89% naturalnych składników. Produkt głęboko oczyszcza włosy, eliminuje zanieczyszczenia i ułatwia włosom przyjęcie fluidu.

Chcąc ułatwić proces zmian, wciąż dostępne będą w ofercie obydwie linie – HS3 (odżywki i fluidy) i BIOACTIVE NATURALIS, a także serum HS3, które zostaje produktem o tej samej nazwie i składzie.  Dostępne pojemności pod nową nazwą to 230 i 1000 ml w przypadku szamponu i odżywki, 1000 ml w przypadku fluidu i szamponu przygotowującego.

Nasze bestsellery

Sprawdź produkty najczęściej wybierane przez naszych Klientów.

Podobne artykuły

Sklep Maniewski

Zajrzyj do naszego sklepu i skorzystaj z darmowej dostawy dla zamówień powyżej 149 zł

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner