Z okazji Dnia Matki w ten weekend DARMOWA DOSTAWA dla wszystkich zamówień!

Jak przygotować włosy do farbowania?

Blisko 90% kobiet farbuje włosy. Według danych z badań, najczęściej pierwszy raz farbujemy fryzurę w wieku 22 lat i robimy to regularnie co najmniej do 65 roku życia. Czy o koloryzacji wiemy wszystko?  W odpowiedzi na wiele Waszych pytań, postanowiliśmy przygotować krótki przewodnik, który jeszcze lepiej przygotuje Was do koloryzacji. 

Planując wizytę u kolorysty, dobrze przyjść do salonu z włosami umytymi nie wcześniej niż dzień przed wizytą. Farby, których używamy w salonach Maniewski są o wiele delikatniejsze niż te dostępne w drogeriach i przetłuszczone u nasady włosy mogą nie zostać odpowiednio pokryte pigmentem.

Jedynie do rozjaśniania włosów rozjaśniaczem kładzionym bezpośrednio na skórę głowy można przyjść w lekko przetłuszczonych włosach.

 Zadbaj o odpowiednie nawilżenie skóry twarzy – przesuszona skóra „pije” farbę i powoduje trudną do usunięcia kolorową ramkę dookoła linii włosów.

Pamiętaj, że włosy farbowane mają swoje specjalne potrzeby. Ich potrzeby idealnie zaspokaja seria BIOACTIVE HAIR CARE KEEP COLOR marki FARMAGAN.

Produkty tej serii wyróżnia wyciąg z nasion Perły Prerii “Limnanthes Alba”.

Olej tej rośliny zawiera 98% długołańcuchowych kwasów tłuszczowych oraz dużo wyższe stężenia wysokiej jakości trojglicerydów w porównaniu do innych olejów roślinnych. Ponadto ma trzy długołańcuchowe kwasy tłuszczowe, które nie były znane przed ich odkryciem w tej roślinie. Zawiera naturalne filtry UV. Jest niezwykle bogaty w witaminy E i F. Nadaje włosom perłowy blask, stabilizuje i wzmacnia głębię koloru, chroni przed blaknięciem. Charakteryzuje się właściwościami nawilżającymi, odżywczymi, doskonale kondycjonuje włosy. 

Nowość
BESTSELLER
Na prezent

FARMAGAN

315.00 

Nowość
BESTSELLER
Na prezent

FARMAGAN

315.00 

Nowość
BESTSELLER
Na prezent

FARMAGAN

106.00 

Nowość
BESTSELLER
Na prezent

FARMAGAN

106.00 

Nasze bestsellery

Sprawdź produkty najczęściej wybierane przez naszych Klientów.

Podobne artykuły

Sklep Maniewski

Zajrzyj do naszego sklepu i skorzystaj z darmowej dostawy dla zamówień powyżej 149 zł

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner