Z okazji Dnia Matki w ten weekend DARMOWA DOSTAWA dla wszystkich zamówień!

Czas na Wrocław – nowy salon marki Maniewski

Historyczna stolica Dolnego Śląska zasługuje na fryzjerstwo na najwyższym poziomie. W odpowiedzi na Wasze potrzeby pojawił się tam salon Maniewski. Wrocław to nasza nowa lokalizacja! 

Współpracujemy z Salonem Urody Beata Trawińska. Dzięki wspólnej lokalizacji w jednym miejscu możecie jeszcze lepiej przygotować się na wielkie wyjście. Połączyła nas misja, którą opieramy na wartości i etyce zawodowej, które powinny jak najlepiej służyć zdrowiu i urodzie. Poznajemy indywidualne potrzeby i proponujemy rozwiązania i stawianie wspólnych kroków na drodze do lepszego samopoczucia i atrakcyjnego wyglądu!

Dyrektorem nowego salonu została Agata Stachowska. Jej przygoda związana z fryzjerstwem trwa już od ponad dekady. Jej drugie imię to profesjonalizm – uwielbia pomagać klientom w poprawie ich stylizacji. Specjalizuje się w upięciach, koloryzacjach i metamorfozach. Podczas swojej pracy zawsze dąży do efektu wow! W pogoni za marzeniami postanowiła zostawić wszystko w rodzinnym mieście, aby pod okiem Macieja Maniewskiego podnosić swoje umiejętności na najwyższy poziom. Zrealizowała to marzenie i obejmuje stanowisko kierownicze w marce, odpowiadając za rozwój marki Maniewski we Wrocławiu. 

W ofercie znajdziecie spektakularne metamorfozy, propozycje fryzur, koloryzacji i przełomową kurację HS3 z udziałem kaszmirowej keratyny.

Do zobaczenia na Krawieckiej 6-8 we Wrocławiu!

Zarezerwuj wizytę we Wrocławiu

Nasze bestsellery

Sprawdź produkty najczęściej wybierane przez naszych Klientów.

Podobne artykuły

Sklep Maniewski

Zajrzyj do naszego sklepu i skorzystaj z darmowej dostawy dla zamówień powyżej 149 zł

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner