31 maja nasze biuro będzie nieczynne, zapraszamy do kontaktu 3 czerwca

Search
Close this search box.

Nowy salon Maniewski. Nowe możliwości

Miejsce, gdzie sztuka łączy się z rzemiosłem, natchnienie z precyzją, a odwaga z klasyką. Obok warszawskiego Vitkaca markę Maniewski znajdziecie również w Hotelu Warszawa, to najnowsza inwestycja rodziny Likusów. 

Jak to się stało, że zostałaś Dyrektorem salonu w Warszawie?

Stanowisko Dyrektora zawdzięczam wieloletniej, oddanej pracy jako Stylista Salonu Maniewski w Krakowie. Kolejnym krokiem na drodze mojego rozwoju była praca jako Dyrektor Salonu Maniewski w Rzeszowie. Cały czas podnosiłam swoje umiejętności. Mam za sobą dziesiątki szkoleń w kraju oraz za granicą. Kiedy dowiedziałam się, że marka planuje rozszerzenie swojej działalności w stolicy, wiedziałam – to będzie mój nowy dom i miejsce pracy.

Dlaczego to miejsce jest tak wyjątkowe?

Hotel Warszawa robi wrażenie. Salon również.  W zawodzie, w którym króluje pasja, wizja, sztuka, inspiracja, perfekcjonizm otoczenie jest bardzo ważne. Dzięki wymagającym klientom, jesteśmy jeszcze lepsi w tym, co robimy. Mając u boku najlepszych fryzjerów w kraju, zapraszam Państwa do odkrywania razem z nami kolejnych wymiarów naszego zawodu. Tworzymy miejsce, gdzie sztuka łączy się z rzemieślnictwem, natchnienie z precyzją a odwaga z klasyką. Zapraszam do Salonu Maniewski w Hotelu Warszawskim.

Jakie usługi będą wykonywane?

Strzyżenia męskie i damskie, nasze mistrzowskie metamorfozy i zabiegi pielęgnacyjne (m.in. rewolucyjna kaszmirowa keratyna, HS3).

Nasze bestsellery

Sprawdź produkty najczęściej wybierane przez naszych Klientów.

Podobne artykuły

Sklep Maniewski

Zajrzyj do naszego sklepu i skorzystaj z darmowej dostawy dla zamówień powyżej 149 zł