2 maja nasze biuro będzie nieczynne, zapraszamy do kontaktu 6 maja

Czwartki z Aferzystą

Czwartek to jedyny dzień w tygodniu, kiedy aż dwukrotnie macie szansę, aby obejrzeć „Aferę Fryzjera” w TVN STYLE. Powtórki odbędą się o 12:55 i 20:55.

Tym razem Maciej Maniewski odwiedzi salon fryzjerski „Paula”. To istny raj dla jego pracowników. Można tu posiedzieć, poplotkować, wypić kawkę, zjeść ciastko, a także pomalować paznokcie. Kurz, pająki i brudny zlew są ekipie „Pauli” niestraszne, nic nie jest w stanie zakłócić tej strefy relaksu, zwłaszcza, ze klientów jest niewielu.

Co się dzieje, kiedy w końcu w salonie pojawia się oczekiwany gość? Jeśli jest pierwszym klientem – ma szczęście zastać posprzątaną podłogę. Jeśli kolejnym – na podłodze witają go niesprzątnięte włosy swojego poprzednika! Przyszłość tego biznesu wisi na włosku. Paulina, właścicielka, nie wierzy w jego cudowne odrodzenie, dlatego szuka innej pracy. Na szczęście na ratunek przybywa Maciek Maniewski! Czy naszemu prowadzącemu uda się wprowadzić do salonu choć odrobinę dyscypliny? Czy dzięki niemu Paulina zaprzestanie poszukiwań nowej posady?

Przypominamy, że premierowy, już 3 odcinek „Afery fryzjera” z Maciejem Maniewskim w roli prowadzącego możecie obejrzeć w sobotę o 15:00.

Nasze bestsellery

Sprawdź produkty najczęściej wybierane przez naszych Klientów.

Podobne artykuły

Sklep Maniewski

Zajrzyj do naszego sklepu i skorzystaj z darmowej dostawy dla zamówień powyżej 149 zł

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner