31 maja nasze biuro będzie nieczynne, zapraszamy do kontaktu 3 czerwca

Search
Close this search box.

Żyj kolorowo!

Jesień – i co z tego? Zrób sobie prezent. Lubisz zmieniać kolor swoich włosów, z zapartym tchem obserwujesz metamorfozy stylistów marki Maniewski, sama szykujesz się do kolejnych eksperymentów? Mamy coś dla Twoich włosów. Davines Minu to kosmetyki z dużą dawką natury – odżywiają i ożywiają. W sklep.maniewski.pl znajdziecie specjalną ofertę cenową. Dlaczego ta inwestycja będzie się opłacać?

Po pierwsze natura

Szampon i rozświetlająca, ochronna odżywka to produkty stworzone z myślą o włosach farbowanych. Ich moc to zasługa ekstraktu z kwiatów Kaparu, którymi opiekuje się gospodarstwo Pana Salvatore D’Amico z Leni. Preparaty są bogate w kwercetynę, mocny aminokwas o pozytywnym działaniu na strukturę włosa, do tego dochodzą jeszcze polifenole chroniące kolor. W zestawie, który dla Was przygotowaliśmy działanie szamponu i odżywki dodatkowo wspiera specjalne serum. Z myślą o Waszych potrzebach przygotowaliśmy również specjalną ofertę cenową. Płacicie za dwa produkty – szampon dostajecie w prezencie!

Po drugie ekologia

Davines stawia przede wszystkim na produkcję kosmetyków przyjazną środowisku naturalnemu. Firma współpracuje z wieloma gospodarstwami ekologicznymi. Od dostawców czerpie inspiracje i u nich zaopatruje się w naturalne składniki. Nie tylko w stosunku do samego składu kosmetyków marka dąży do naturalności. Również opakowania tworzone są z myślą o ochronie ziemi.

Po trzecie design

Kosmetyki Davines zaskakują również designem opakowania. Specjalne zestawy zapakowane są w pudełka, których możesz używać jako estetycznego pojemnika na drobne przedmioty.

Uwaga: ilość zestawów jest ograniczona!

Przejdź do Sklepu Maniewski

Nasze bestsellery

Sprawdź produkty najczęściej wybierane przez naszych Klientów.

Podobne artykuły

Sklep Maniewski

Zajrzyj do naszego sklepu i skorzystaj z darmowej dostawy dla zamówień powyżej 149 zł

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner