Skip to content

DAVROE – 30 LAT PASJI, DETERMINACJI I WIARYGODNOŚCI

W 1984 roku Mary Centofanti rozpoczęła swoją karierę jako młoda recepcjonistka w firmie Dresslier. 23 lata później, w 2007 roku, Mary i jej mąż nabyli podupadający wówczas biznes Dresslier. Byli wtedy w pełni zmotywowani, by poprawić jego funkcjonowanie. Uzbrojeni w silną wiarę i mocne zasady, które wypełniała pasja, determinacja, wiara w słuszność swoich idei, wyruszyli w dziesięcioletnią podróż, która doprowadziła ich do miejsca, w którym obecnie się znajdują. Była nim znana w branży australijskiej firma produkująca kosmetyki do pielęgnacji włosów.

Po przejęciu firmy macierzystej Dresslier założonej w 1930 roku, Mary zdecydowała się na zmianę jej oferty i nazwy z Dresslier na Davroe. Postrzegano to wtedy jako niezwykle odważny i ryzykowny krok, ale innowacyjność i postępowość wizji Mary doprowadziła do tego, że Davroe zaczęto rozpoznawać jako producenta pierwszej, profesjonalnej linii produktów do pielęgnacji włosów, które były wolne od siarczanów, parabenów i produktów petrochemicznych. Mary uznała, że jej kosmetyki muszą być w całości pozbawione substancji pochodzenia zwierzęcego, powinny być w 100% wegańskie i posiadać w swoim składzie wyłącznie czyste ekstrakty roślinne pochodzenia australijskiego.

Zaangażowanie, połączenie wizji i wartości z determinacją i innowacyjnością doprowadziło do stworzenia wiodącej na świecie, unikalnej jakości kosmetyków, którą charakteryzuje najwyższa wydajność, doskonały skład, w pełni świadomy sposób podchodzenia do etyki konsumenckiej i głębokie poszanowanie oczekiwań świadomości klienta.

„Jako ciągle rozwijająca się firma chcieliśmy odświeżyć nasz wizerunek. Postawiliśmy na nowe, biodegradowalne opakowania. Potraktowano tę decyzję, podobnie jak przed laty, jako działanie zbyt odważne i ryzykowne. Mimo to jesteśmy dumni z tej zmiany i wierzymy w jej słuszność” – mówi Mary Centofanti właściciel marki Davroe.

Nasza wizja jest prosta — polega na stworzeniu najbardziej profesjonalnej i czystej gamy produktów dedykowanej każdemu rodzajowi włosów. W produkcji przestrzegamy szczególnie trzech zasad, które były naszą ideą od samego początku istnienia marki:

Naturalne — na każdym etapie produkcji dokładamy wszelkich starań, aby nasze kosmetyki powstawały w zgodzie ze środowiskiem naturalnym, w oparciu wyłącznie o składniki najwyższej jakości.

Wegańskie — to nie moda czy trend, jesteśmy oddani idei weganizmu od ponad 30 lat.

Australijskie — 100% dumnie produkowane i posiadane przez Australijczyków.

Naturalna pielęgnacja

Naturalna stylizacja

SKLEP MANIEWSKI

Zajrzyj do naszego sklepu internetowego i skorzystaj z darmowej dostawy od 149 zł

Dołącz do nas

Razem z naszymi ekspertami przygotowujemy dla Ciebie specjalny newsletter. Sekrety pielęgnacji, inspiracje, podpowiedzi — wszystko, co chcesz wiedzieć o włosach w jednym miejscu.