(1-16.03) Do zakupów powyżej 300 zł otrzymasz dyscyplinujący spray do włosów FARMAGAN X-CURLY 200ml w prezencie.

Dżentelmeni już u Maniewskiego

Szczęśliwi czasu nie liczą, ale warto dobrze zaplanować 2016 rok. Zachęcamy, aby połączyć przyjemne z pożytecznym i planować nadchodzący czas razem z Dżentelmenami. Kalendarz – efekt współpracy Oliviera Janiaka z gwiazdami i stylistami marki Maniewski – jest dostępny w naszych salonach.

Inicjatywa “Kalendarz Dżentelmeni” już od dziesięciu lat pomaga najbardziej potrzebującym polskim dzieciom. Przez dekadę od powstania projektu udało się zebrać aż 8 milionów złotych. W tym roku akcja obchodzi okrągły jubileusz. W wyjątkowej sesji zdjęciowej wzięło udział aż 40 wyjątkowych gwiazd i osobowości polskiej kultury, sztuki i mediów, m.in. Magda Mołek, Martyna Wojciechowska z córką Marysią, Janusz Panasewicz i Jan Borysewicz z zespołu Lady Pank, Marcin Prokop, Joanna Jabłczyńska czy Grzegorz i Patrycja Markowscy.

Na “Kalendarz Dżentelmeni 2016” złożyły się tym razem aż dwa pełnowartościowe projekty – kalendarz ścienny i ponad trzystustronicowy album ze zdjęciami polskich gwiazd, dokumentujący 10-lecie akcji. Autorem zdjęć do obu projektów jest Robert Wolański, uznany fotograf. Wszystkie zdjęcia do tegorocznej edycji kalendarza wykonał za pomocą… smartfona marki Sony! Za stylizacje gwiazd, które wzięły udział w projekcie odpowiedzialni są Ildar Mustakimov i Robert Persiński, styliści marki Maniewski.

Nasze bestsellery

Sprawdź produkty najczęściej wybierane przez naszych Klientów.

Podobne artykuły

Sklep Maniewski

Zajrzyj do naszego sklepu i skorzystaj z darmowej dostawy dla zamówień powyżej 149 zł

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner