Ferie zimowe: jak przygotować kosmetyczkę?

Odliczasz już do rozpoczęcia ferii? Kondycja szczytowa, sprzęt gotowy! Pamiętaj, aby odpowiednio zabezpieczyć swoje włosy. Program #zimowapielegnacja zaincjowany przez Macieja Maniewskiego razem z FARMAGAN POLSKA to recepta na zdrowe włosy o każdej porze roku.

O czym pamiętać, pakując kosmetyczkę? Kluczową zasadą jest: odbudowa + nawilżenie + natłuszczanie –będziemy przypominać Wam o tym przez całą zimę. Zwłaszcza o tej porze roku Wasze włosy potrzebują szczególnej opieki.

Kluczem do codziennej pielęgnacji powinno być odpowiednie nawilżenie. Skoki temperatur sprzyjają odwadnianiu się włosów. Potrzebują dodatkowego wsparcia. Z pomocą przychodzi
linia HYDRA z wysoką zawartością kwasu hialuronowego. Szampon nawilży skórę głowy, a maska wraz z boosterem sprawi, że włosy będą nawodnione, więc zdrowe i lśniące.

Nie od dziś wiadomo, że lepiej zapobiegać, niż leczyć. Codzienną pielęgnację podczas ferii zimowych dobrze zakończyć produktem, który zabezpiecza włosy przed utratą wilgoci. Doskonale sprawdzi się tutaj olejek arganowy z linii HS3. W ramach akcji #zimowapielegnacja jest dostępny w promocyjnej cenie w zestawie wraz z innymi kosmetykami tej serii. To będzie inwestycja, która będzie procentować. Zwłaszcza, że przed nami karnawał, więc czas, gdy włosy będą wystawiane również na działania produktów stylizacyjnych.

W lutym do salonów Maniewski wraca również specjalny zabieg HS3. To doskonałe uzupełnienie kaszmirowej keratyny, którą możecie stosować w domu w ramach wspomnianej wcześniej serii. Zabieg HS3 w salonie to proces gruntownej regeneracji i odbudowy włosy. Dodatkowo niweluje elektryzowanie oraz działa nawilżająco. Efekty na pewno Was zaskoczą. Zwłaszcza, że utrzymują się nawet przez 12 tygodni.

 

Podobne wpisy