Hygge Hair – trendy 2018

Swoboda to najważniejsza zasada nowego roku. Hygge to nie tylko sposób koloryzacji, ale również lekka stylizacja, która nie ogranicza, a pozwala wydobywać naturalne piękno. W kolekcjach marki MANIEWSKI tendencja jest już obecna od kilku sezonów. W jaki sposób?

Ilość postów na Instagramie oznaczonych jako #hyggehair rośnie lawinowo. Skomplikowana stylizacja i wielostopniowe upięcia wymagających spędzania długich godzin  fryzjera odchodzą do lamusa. Najlepszym doradcą jest wiatr, a fryzjer stara się go umiejętnie naśladować.

Aby włosy w stylu #hyggehair dobrze się prezentowały potrzebna jest właściwa pielęgnacja. Szczególnie zimą  ze względu na suche powietrze, konieczne jest mocne nawilżenie i odżywienie. Z pomocą przychodzą produkty z następującym składem:

  1. KWAS HIALURONOWY

To substancja naturalna dla naszego organizmu. Wchodzi w skład płynów ustrojowych, tkanki łącznej oraz jest budulcem naczyń krwionośnych. Doskonale wiąże wodę, dzięki czemu włosy pozostają odpowiednio nawilżone  przez dłuższy czas. Każdego dnia ok. 30% cząsteczek kwasu ulega rozpadowi. Kiedy konieczne jest dostarczanie go z zewnątrz, możesz skorzystać z kosmetyków FARMAGAN z serii HYDRA.

  1. KASZMIROWA KERATYNA

Kaszmir głęboko odbudowuje i regeneruje zniszczone włosy, zapobiega ich elektryzowaniu, dodaje objętość. Włosy są nie tylko piękne, zdrowe i lśniące, ale również uporządkowane. Keratyna zawiera aminokwasy (budulec białka), które wbudowują się we włókno włosa, przywracając mu optymalny poziom nawilżenia. Połączenie kaszmiru i keratyny sprawia, że seria HS3 idealnie sprawdza się w przypadku zimowej pielęgnacji.

 

Kosmetyki wspomniane w tekście znajdziesz na www.sklep.maniewski.pl i www.farmagan.pl

 

Nasze bestsellery

Sprawdź produkty najczęściej wybierane przez naszych Klientów.

Podobne artykuły

Sklep Maniewski

Zajrzyj do naszego sklepu i skorzystaj z darmowej dostawy dla zamówień powyżej 149 zł

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner