31 maja nasze biuro będzie nieczynne, zapraszamy do kontaktu 3 czerwca

Search
Close this search box.

Festiwal Hair Fair z Akademią Maniewski

Mistrzowski pokaz strzyżeń Macieja Maniewskiego i wystąpienie na konferencji biznesowej Salon Success, spotkanie z instruktorami Akademii Maniewski oraz pokaz inspirowany kolekcją Azymut – to atrakcje, jakie czekają branżę fryzjerską już w najbliższy weekend (1-2.09) podczas Festiwalu Hair Fair w Katowicach.

Jak zaplanować swój rozwój zawodowy i stać się projektantem własnej kariery? Na co kłaść nacisk? Jakich błędów unikać? Maciej Maniewski wraz z instruktorami Akademii Maniewski już 2 września podzielą się swoją wiedzą płynącą z długoletniego doświadczenia i pokonywania kolejnych wyzwań na zawodowej drodze. Swoje umiejętności zaprezentują w ramach specjalnego pokazu inspirowanego kolekcją Azymut realizowaną we współpracy z marką FARMAGAN (godz. 11:20, scena główna).

Akademia Maniewski przygotowała liczne niespodzianki. Na najbardziej zaangażowanych czekają szkolenia w Katowicach przy ul.3 Maja 17. Jeśli nie możecie spotkać się z nami w ten weekend, szkolenie można wygrać również odwiedzając nas w sieci: http://maniewski.pl/wygrajszkolenie/

 

Nasze bestsellery

Sprawdź produkty najczęściej wybierane przez naszych Klientów.

Podobne artykuły

Sklep Maniewski

Zajrzyj do naszego sklepu i skorzystaj z darmowej dostawy dla zamówień powyżej 149 zł

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner