Fryzury na początek roku szkolnego

Oczekiwanie, mnóstwo emocji i wielkie odliczanie. Plecak i zeszyty już gotowe. Co dalej? Stylistki marki Maniewski przygotowały szkolny niezbędnik. Ważne dni, momenty, które chcemy celebrować – początek szkoły to idealna okazja, aby zacząć rewolucję na głowie. Tym bardziej, że sposób dbania o urodę to wiedza przekazywana pokoleniowo – z matki na córkę.

 

Sami możemy zdecydować na ile efektowna powinna być fryzura na pierwszy dzień szkoły. Bardziej finezyjne sploty doskonale sprawdzą się przy oszczędnych biało-granatowych stylizacjach. Dodatkowo uczennice poczują, że dzień jest naprawdę wyjątkowy.

Do wykończenia upięcia został użyty lakier FIXTON marki Farmagan oraz bajecznie nabłyszczający Argan Grease z linii Farmagan STYLING.

Szkoła w odróżnieniu od wakacji to odwrócony porządek zarówno dla dzieci, jak i ich rodziców.  Czy może być lepsza propozycja niż odwrócony warkocz? Patrycja Janczar z krakowskiego salonu Maniewski zaproponowała właśnie taki splot zakończony prostym kucykiem. Fryzura pozwala na wyeksponowanie długości włosów, jednocześnie prezentuje się ciekawie.

Delikatne i dziewczęce! Fale doskonale sprawdzają się podczas rozpoczęcia roku szkolnego. Poniedziałkowe prognozy zapowiadają się optymistycznie, więc nie musimy martwić się, że wilgotne powietrze zaszkodzi tej stylizacji. Do utrwalenia fryzury zostało użyte serum arganowe HS3 oraz Bioactive styling o zapachu truskawkowym.

Wszystkie produkty wymienione w tekście znajdziecie tutaj: www.sklep.maniewski.pl

 

Nasze bestsellery

Sprawdź produkty najczęściej wybierane przez naszych Klientów.

Podobne artykuły

Sklep Maniewski

Zajrzyj do naszego sklepu i skorzystaj z darmowej dostawy dla zamówień powyżej 149 zł

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner